• انتشار: ۲۰ سرطان ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۸:۳۸
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 22519
پرینت

نخستین جلسه کمیته رهبری توزیع تذکرۀ الکترونیکی تابعیت برگزار شد

نخستین جلسه کمیته رهبری توزیع تذکره الکترونیکی، در حضور استاد سرور دانش معاون رییس جمهوری و داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرایی، با شرکت مسؤلان اداره مرکزی ثبت احوال نفوس برگزار شد.

داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرائیه حکومت بعد از ظهر امروز ۲۰ سرطان ضمن تأکید بر تطبیق تعهد حکومت در توزیع تذکره الکترونیکی نیز گفت که توزیع تذکره الکترونیکی یک برنامه بزرگ ملی است که به حمایت همه جانبه دولت و ملت نیازمند است.

دراین جلسه، استاد دانش معاون رئیس جمهور توزیع تذکره الکترونیکی و رسیدگی به مشکلات موجود در روند توزیع تذکره را یک اولویت اساسی خوانده گفت که هیأت رهبری حکومت مصمم است که به تعهد خود در قبال توزیع تذکره الکترونیکی عمل نماید.

سپس همایون محتاط سرپرست اداره مرکزی ثبت احوال نفوس از کارکرد و روند اجراآت آن اداره در بخش های پروسه استخدام، پروسه تدارکات، تنظیم اسناد مورد نیاز ثبت نام و مسایل مالی به جلسه گزارش داد.

همچنین دراین جلسه براساس پیشنهاد اداره مرکزی ثبت احوال نفوس، عضویت وزارت امور داخله، وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، وزارت مالیه، اداره مستقل ارگانهای محلی و اداره امور ریاست جمهوری در کمیته رهبری توزیع تذکره الکترونیکی مطرح گردیده و مورد تأیید قرار گرفت.

معاون رییس جهور و رئیس اجرائیه حکومت، ضمن تقدیر از کارکرد و اجراآت اداره ثبت احوال نفوس در امور محوله، بر تسریع روند توزیع تذکره الکترونیکی و رسیدگی به مشکلات موجود در آن اداره تأکید ورزیده و بر اجراآت بهتر و به موقع آن، هدایات لازم را صادر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.