• انتشار: 1 آگوست 2015
  • ساعت: 14:25
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 1327
پرینت
وزیر امور داخله:

به دشمنان کشور ترحم نکنید!

نورالحق علومی، وزیر امور داخله در نشست “فعالیت های خرد و کلان پولیس نظم عامه” خطاب به نیروهای امنیتی گفت، از تمامی داشته های خود علیه دشمنان کشور استفاده کنید و به آنان رحم نکنید.

وزیر امور داخله و هیئت همراه، امروز (شنبه) در مقر پولیس نظم عامه حضور یافت و گفت، دشمنان ما کسانی هستند که به هیچ قانونی پایبند نیستند و اطاعت بردار اربابان خارجی شان هستند.

در همین حال، جنرال برامبو، مشاور ارشد وزیر امور داخله نیز گفت: “هر چه فشار بیشتر بر سر دشمنان وجود داشته باشد، اهرام فشار خوبی برای مذاکرات صلح است.”

آقای برامبو اشاره کرد، دولت باید مذاکرات خود را با مخالفان دولت ادامه دهد و از سوی دیگر نیز باید فشار عملیات بر دشمنان کم نشود.

وی اشاره کرد که امسال چالش های بزرگی فراروی پولیس ملی افغانستان بوده است ولی آنان برنامه های خود را به خوبی اجرا کرده اند.

طی ۴ ماه اخیر، علاوه بر ولایت های جنوبی کشور، ولایت های شمالی و شمال شرقی کشور نیز ناآرام بوده است و بارها ولسوالی های مختلف از تصرف دولت خارج شده است.

وزیر امور داخله اما افزود، با دانش و امکانات دست داشته خود، دستاوردهای خوبی داشته ایم و در اکثر نقاط کشور دشمنان کشور را در کمترین زمان شکست داده ایم.

آقای علومی، فعالیت های ضد تروریستی و جنگی نیروهای نظم عامه را ستود و از آنان خواست که وظایف خود را در عرصه ثبات و امنیت به خوبی انجام دهند.

همچنین وی خطاب به جامعه بین المللی گفت که ما به تعهدات خود برای مبارزه با تروریسم پایبند هستیم و خواستار همکاری کشورهای منطقه و جهان هستیم.

جنرال برامبو، مشاور ارشد وزیر امور داخله در قسمتی دیگر از سخنان خود افزود که اطیمنان می دهم حمایت های خود را ادامه می دهیم و نیروهای امنیتی را کمک خواهیم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.