• انتشار: ۱۷ قوس ۱۳۹۴
  • ساعت: ۱۶:۱۳
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 4969
پرینت

میدان هوایی ولسوالی جاغوری افتتاح شد

میدان هوایی ولسوالی جاغوری ولایت غزنی امروز با حضور جنرال مراد علی مراد معاون لوی درستیز وزارت دفاع ملی، محمد امان حمیم والی غزنی، رئیس اپراسیون وزارت داخله و اسدالله شجاع آمر امنیت ولایت غزنی افتتاح شد.

کار آماده سازی میدان هوایی جاغوری از چند سال پیش توسط وزارت ترانسپورت آغاز شده بود اکنون این میدان آماده پروازهای هواپیماهای کوچک گردیده است.

گفتنی است که این میدان هنوز پخته کاری نشده است اما ظفرشریف ولسوال جاغوری و دیگر مقام‌های مسوول، در مراسم افتتاح آن گفتند برای پخته سازی آن تلاش‌ها‌ جریان دارد و تا سال آینده با تامین بودجه از طرف دولت و یا کدام نهاد دیگر کار پخته سازی آن راه اندازی خواهدشد.

قرار است نمایندگان شرکت‌های هوایی به جاغوری سفر نمایند و امکان پرواز و انتقال مسافران از این میدان هوایی مورد بررسی قرار دهند.

ولسوالی جاغوری از پرجمعیت‌ترین ولسوالی در سطح ولایت است و روزانه صدها مسافر از آن به طرف کابل ، قندهار ولایت‌های دیگر مسافرت می‌نمایند.

جنرال مراد و مقام‌های همراهش پس از افتتاح میدان هوایی جاغوری برای بررسی مسایل امنیتی به طرف جنوب جاغوری در منطقه حوتقول و انگوری رفتند تا عوامل ناامنی در جاغوری و راه‌های تامین امنیت در آن قسمت جاغوری را که با ولسوالی گیلان هم مرز است را مورد بررسی قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.