• انتشار: 6 فوریه 2018
  • ساعت: 10:02
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 26162
پرینت

مهاجر افغان در استرالیا دو میلیون دالر غرامت دریافت کرد

یک مهاجر افغان در استرالیا پس از اینکه در محل کارش آسیب شدیدی به مهره های کمرش وارد شد، با حکم دادگاه از کارفرمایش نزدیک به دو میلیون دالر غرامت دریافت کرد.

رحمت الله بیگ مهاجر افغان که در یک کشتارگاه در ایالت کوینزلند استرالیا کار می کرد، در سال ۲۰۱۰ هنگام کار آسیب شدیدی به مهره های کمرش وارد شد که پس از پیگیری های قضایی، دادگاه ایالتی کارفرمای این مهاجر افغان را محکوم به پرداخت نزدیک به دو میلیون دالر غرامت کرد.

این مهاجر افغان در سال ۲۰۰۹ از پاکستان وارد استرالیا شد و در یک کشتارگاه در کوینزلند استرالیا مشغول به کار شد.

او در تاریخ پنجم جولای ۲۰۱۰ هنگامی که می خواست لاشه یک گاو را حرکت دهد، ناگهان درد شدیدی را در پشتش احساس کرد.

داکتران پس از معاینه رحمت الله تشخیص داده اند که یکی از مهره های ستون فقرات او دچار از هم گسیختگی شده و غضروف آن بیرون زده است.

در ابتدا به او فقط ۱۰ فیصد از هزینه درمانی اش پرداخته شده بود اما پس از اینکه داکتران ارتوپدی بیشتری به وضعیت جسمانی او نظر انداختند، اعلام کردند که وضعیت او بدتر می شود.

داکتران اعلام کردند که او از این پس توانایی انجام شغل های عادی را نخواهد داشت، که به گفته ی وکیل این مهاجر افغان می تواند در زندگی آینده او تاثیری مستقیمی بگذارد.

پس از پیگیری های مداوم و طولانی مدت وکیل رحمت الله بیگ، در نهایت دادگاه حکم به پرداخت نزدیک به دو میلیون دالر غرامت برای این آسیب دیدگی و ناتوانی در کسب درآمد عادی در آینده داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.