• انتشار: ۲۷ سرطان ۱۳۹۶
  • ساعت: ۰۹:۲۱
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 22711
پرینت
دفتر دوستم:

ممانعت با هواپیمای حامل جنرال دوستم دروغ محض است/ دوستم به زودی به کشور برمی گردد

دفتر مطبوعاتی معاونت اول ریاست جمهوری در پی نشر خبری مبنی بر ممانعت نیروی المانی بر نشست هواپیمای حامل جنرال دوستم گفت که جنرال دوستم هنوز در ترکیه است و به زودی به کشور بر می گردد.

 

در خبرنامه ای که از سوی دفتر دوستم منتشر شده گفته است که معاون اول ریاست جمهوری در آینده نه چندان دور به کشور برمی گردد و در مراسم اعلام رسمی ائتلاف برای نجات افغانستان شرکت خواهد کرد.

روز گذشته خبرگزاری پژواک خبری را منتشر کرد که گویا جنرال دوستم از ترکیه به ولایت بلخ برگشته که با ممانعت نیروی المانی مستقر در میدان هوای شهر مزار شریف مواجه شده است.

دفتر مطبوعاتی معاونت اول ریاست جمهوری در خبرنامه اش گفته است که خبربازگشت معاون اول ریاست جمهوری به کشور و عزیمت دوباره اش به ترکیه، واقعیت ندارد و دروغ محض است.

در خبرنامه نوشته شده است که ما ضمن رد خبر منتشره از سوی آژانس خبری پژواک در مورد بازگشت معاون اول ریاست جمهوری به کشور یاد آور می شویم که پیوند ضمنی خبر منتشره که حاکیست نظامیان آلمانی به طیاره حامل الحاج ستر جنرال عبدالرشیددوستم معاون اول ریاست جمهوری برای نشست در میدان هوایی مولانا جلال الدین محمد بلخی در شهر مزار شریف اجازه نداده اند، نیز کذب محض می باشد.

دفتر دوستم می گوید که باید گفت که معاون اول ریاست جمهوری همیشه هنگام سفرهایش از بیرون به کشور، موضوع بازگشتش را به آگاهی اداره هوانوردی و ریاست دفتر خویش می رساند.

در خبرنامه همچنین نوشته شده که ما امیدواریم که رسانه ها و خبرگزاری ها هنگام پخش و نشر هر گونه خبری نخست به درستی و موثق بودن آن اطمینان داشته باشند زیرا نشر اخبار نادرست اعتماد مردم را از رسانه ها سلب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.