• انتشار: ۵ عقرب ۱۴۰۰
  • ساعت: ۱۳:۳۳
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 66631
پرینت

ملا یعقوب در اولین حضورش مقابل رسانه ها؛ در بخش صحی کشور سرمایه گذاری کنید

ملا محمد یعقوب سرپرست وزارت دفاع طالبان امروز چهارشنبه برای اولین بار مقابل رسانه ها ظاهر شد و از سرمایه داران کشور خواست در بخش بهداشت کشور سرمایه گذاری کنند.

ملا محمد یعقوب سرپرست وزارت دفاع طالبان و فرزند ملا محمد عمر بنیانگذار تحریک طالبان امروز (چهارشنبه ۵ عقرب) که به شفاخانه سردار محمد داوود خان رفته بود برای اولین بار مقابل رسانه ها ظاهر شد و از سرمایه داران کشور خواست در بخش بهداشت کشور سرمایه گذاری کنند.

وی از سرمایه گذاران خواست برای بهبود وضعیت بهداشت در داخل کشور تلاش کنند تا مردم مجبور به رفتن به خارج از کشور برای درمان نگردند.  

او گفت که تاجران دواخانه و شفاخانه در داخل کشور بسازند و داکتران به درمان مریضان در همین جا بپردازند، تا از این رو هیچ شهروند افغان احساس نیاز برای رفتن به خارج از کشور را برای درمان نکند.  

لازم به ذکر است که پس از حدود دو ماه از روی کار آمدن مجدد طالبان در افغانستان، این اولین حضور رسانه ای ملا محمد یعقوب فرزند ملا محمد عمر است.

پدر او یعنی ملا محمد عمر بنیانگذار تحریک طالبان هیچ گاه در مقابل رسانه ها حاضر نشد و در واقع می توان گفت بجز یکی دو تصویر قدیمی، هیچ عکسی از او در دست نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.