سیاستِتیتر یک

ملاحسن آخوند: پیامبر را در خواب دیدم که می گفت از من و امت مسلمان ناراضی است

یک فایل صوتی منتسب به ملا محمد حسن آخوند رئیس الوزرای طالبان در فضای مجازی و توسط برخی رسانه ها منتشر شده که در آن او با گریه می گوید چندین شب است که پیامبر اسلام را در خواب می بیند که خدا و پیامبر از امت مسلمان ناراضی می باشند.

او همچنین در این فایل صوتی می گوید که طالبان از ظلم، بی تقوایی و خواهشات شخصی دوری کنند زیرا این رفتارها منجر به نابودی طالبان می گردد.  

رئیس الوزرای طالبان همچنین به موعظه های مذهبی و اجتماعی به مردم پرداخته و از تمامی افراد طالبان خواست که از ظلم و چپاولگری اجتناب کنند و به جای آن به مردم خدمت نمایند.

او افزوده بحران های گذشته، گذشته است و ضعیت فعلی نیز یک بحران الهی می باشد.

محمد حسن آخوند همچنین از تمامی افراد طالبان به ویژه از ملا عبدالغنی برادر خواست که تقوا را پیشه کنند و از خواهشات شخصی نیز خودداری کنند.

اگر صحت و سقم این فایل صوتی منتسب به ملا محمد حسن آخوند تایید گردد، این دومین پیام صوتی اوست که از زمان روی کار آمدنش منتشر می شود.  

در پیامی صوتی اول که از تلویزیون ملی منتشر شد، وی گفته بود طالبان وعده روزی به مردم نداده است و مردم باید از خداوند طلب کسب روزی حلال کند.

این در حالیست که روز گذشته تصاویری در فضای مجازی از ولایت بغلان منتشر شد که در آن چندین تن از نیروهای طالبان از رهبران امارت اسلامی می خواستند به وضعیت معیشتی آنها توجه کنند.

آنها در حالی که تنها آب جوش و نان خشک برای خوردن داشتند می گفتند: که «فقط همین ها را برای خوردن داریم؛ هفت سال است که جهاد کرده ایم اما هم اکنون رهبری امارت باید به این وضع توجه کند.»   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا