• انتشار: 6 ژانویه 2020
  • ساعت: 16:02
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 40601
پرینت

معاون وزارت خارجه امریکا به تاجیکستان رفت

خانم ویلز روز دوشنبه ششم جنوری،۱۶ جنوری در صفحه تویترش گفت در این سفر دو روزۀ‌اش با مقام‌های تاجکستان روی موضوعات امنیتی و اقتصادی بحث و گفتگو خواهد کرد

الیس ویلز؛ معاون وزارت خارجه ایالات متحده امریکا در امور آسیایی جنوبی و مرکزی به تاجیکستان رفته و قرار است با مقام‌های این کشور دیدار و گفتگو کند.

خانم ویلز روز دوشنبه ششم جنوری،۱۶ جنوری در صفحه تویترش گفت در این سفر دو روزۀ‌اش با مقام‌های تاجکستان روی موضوعات امنیتی و اقتصادی بحث و گفتگو خواهد کرد.

خانم ویلز از سفرش به تاجیکستان ابراز خرسندی کرده و گفته است: «تاجکستان یکی از شرکای ایالات متحدۀ امریکا در تقویت ثبات و رشد اقتصادی در منطقه است.»

معاون وزارت خارجه ایالات متحدۀ امریکا گفته امیدوار است در دیدارش با مقام‌های تاجیکستانی روی پیشرفت‌های مسایل مهم بحث کند.

پیش از این وزارت خارجه ایالات متحدۀ امریکا با نشر اعلامیه‌ای از سفر خانم ویلز در تاریخ ششم و هفتم ماه جنوری به به این کشور خبر داده بود.

در اعلامیه وزارت خارجه امریکا تاکید کرده بود که خانم الیس ویلر با مقام‌های تاجیکستانی در مورد همکاری‌های منطقه‌ای، پروژه‌های اقتصادی، پروژهای اتصال برق و همکاری‌های مردمی میان دو کشور صحبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.