• انتشار: 21 اکتبر 2019
  • ساعت: 15:44
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 38881
پرینت

معاون والی نام نهاد طالبان برای بغلان کشته شد

وزارت دفاع ملی می گوید معاون والی نام نهاد طالبان برای ولایت بغلان و ولسوال نام نهاد طالبان برای ولسوالی “روی دو آب” ولایت سمنگان کشته شده اند.

وزارت دفاع ملی در یک اعلامیه گفت نیرو های دفاعی و امنیتی افغان شب گذشته عملیات مشترک تصفیه ای را در دند غوری ولایت بغلان انجام دادند که در آن قاری بختیار معاون والی نام نهاد طالبان برای بغلان و مولوی شمشاد ولسوال نامنهاد طالبان برای ولسوالی “روی دو آب” ولایت سمنگان کشته شده اند.

این اعلامیه می افزاید در این عملیات ده ها تن از جنگجویان طالبان تروریست نیر کشته شده اند و همچنان ۸ قریه در مربوطات دند غوری از وجود تروریستان پاکسازی شد.

در این اعلامیه همچنان آمده است در این عملیات، ۱ ورکشاپ موتر، ۱ مرکز ماین سازی، ۱ موتر نوع هایلکس طالبات تخریب و ۳۰ حلقه ماین کشف و خنثی گردید.

در اعلامیه این وزارت امده است نیرو های دفاعی و امنیتی افغان چند روز پیش عملیات وسیعی را به خاطر پاکسازی ولایت بغلان از وجود تروریستان در این ولایت آغاز کردند که تا اکنون ساحات زیادی از وجود دشمن پاکسازی شده و نیرو های امنیتی در تلاش پاکسازی ساحات باقی مانده از وجود تروریستان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.