• انتشار: 15 دسامبر 2020
  • ساعت: 14:26
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 52035
پرینت

معاون شورای ولایتی غور در انفجار ماین مغناطیسی کشته شد

عارف عابر، سخنگوی والی غور گفت انفجار یک ماین مغناطیسی حوالی ساعت ۱۲:۳۰ پس از چاشت امروز (سه‌شنبه، ۲۵ قوس) در نزدیکی تعمیر شورای ولایتی در شهر فیروزکوه، مرکز ولایت غور معاون شورای ولایتی این ولایت را هدف قرار داد.

مسوولان محلی در ولایت غور تأیید می‌کنند موتر حامل معاون شورای ولایتی غور هدف انفجار ماین مقناطیسی قرار گرفته است.

عارف عابر، سخنگوی والی غور گفت این رویداد حوالی ساعت ۱۲:۳۰ پس از چاشت امروز (سه‌شنبه، ۲۵ قوس) در نزدیکی تعمیر شورای ولایتی در شهر فیروزکوه، مرکز ولایت غور رخ داده است.

آقای عابر افزود موتر حامل عبدالرحمان عطشان، معاون شورای ولایتی غور در این رویداد هدف انفجار ماین مقناطیسی قرار گرفته است.

سخنگوی والی غور خاطرنشان ساخت آقای عطشان در این رویداد جان باخته و عبدالرحیم رضازاده، عضو شورای ولایتی غور و سکرترش در این رویداد زخم برداشته‌اند. آقای عابر توضیح می‌دهد که این رویداد زمانی رخ داده است که این اعضای شورای ولایتی غور از دفتر کار بیرون شده و به سمت خانه در حرکت بوده‌اند.

تاکنون فرد و یا گروهی مسوولیت این رویداد را بر عهده نگرفته است.

این در حالی است که پیش از چاشت امروز در یک رویداد مشابه در پایتخت معاون والی کابل جان باخت. این رویدادها در حالی رخ می‌دهند که نهادهای امنیتی مدعی هستند که هسته‌های ماین‌گذار گروه‌های تروریستی در چندین ولایت کشور از جمله شهر کابل شناسایی و بازداشت شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.