• انتشار: 10 نوامبر 2020
  • ساعت: 13:13
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 50554
پرینت

مسی به صورت مشروط قراردادش با بارسلونا را تمدید می کند

معیارهای مسی برای تمدید، عملکرد خوب و قانع‌کننده رئیس جدید باشگاه بارسلونا بوده و اگر تغییرات لازم را در بلوگرانا حس کند، برای تمدید قراردادش اقدام خواهد کرد.

لیونل مسی شرط مشخصی برای تمدید قراردادش با بارسلونا دارد.

لیونل مسی به خاطر عملکرد ضعیف و دور از انتظار جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا حاضر به تمدید قراردادش با کاتالان‌ها نشد و تقاضای فسخ قراردادش را به صورت یک‌طرفه کرد تا راهی تیم دیگری شود اما بند ۷۰۰ میلیون یورویی در قراردادش مانع فسخ آن شد.

نشریه اسپانیایی «مارکا» اعلام کرد مسی در پایان این فصل قراردادش با بارسا به پایان می‌رسد و به راحتی از جمع آبی‌اناری‌ها جدا می‌شود برای آنکه در این باشگاه باقی بماند پس از کناره‌گیری بارتومئو از قدرت، منتظر انتخاب رئیس جدید است تا برنامه‌ها و عملکرد او را در دوران مدیریتش ببیند و سپس در مورد جدایی یا تمدید قراردادش تصمیم‌گیری کند.

معیارهای مسی برای تمدید، عملکرد خوب و قانع‌کننده رئیس جدید باشگاه بارسلونا بوده و اگر تغییرات لازم را در بلوگرانا حس کند، برای تمدید قراردادش اقدام خواهد کرد. او در آخرین دیدار بارسلونا مقابل بتیس نمایش خیره‌کننده‌ای با وجود حضور یک نیمه‌ای داشت و نوید روزهای درخشان گذشته‌اش را به هواداران داد.

بدون تردید اگر شرط مسی توسط رئیس جدید باشگاه بارسلونا اجرایی شود فوق ستاره آرجنتینی در بارسا می‌ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.