• انتشار: 27 ژوئن 2016
  • ساعت: 11:09
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 10349
پرینت

مسی از تیم ملی خداحافظی کرد

لیونل مسی در اقدامی شوکه کننده پس از اتمام دیدار آرجانتاین و چیلی که با شکست تیمش و از دست رفتن سومین فینال متوالی برای این تیم همراه بود با تیم ملی وداع گفت.

بامداد امروز به وقت امریکا، در نیوجرسی، فینال کوپا امه ریکا سنتناریو بین چیلی و آرجانتاین برگزار شد و همچون سال گذشته، این چیلی بود که در ضربات پنالتی به پیروزی دست یافت.
در ضیافت پنالتی ها مسی یک پنالتی خود را از دست داد. این سومین فینال متوالی بود که مسی با تیم آرجانتاین شکست می خورد(جام جهانی ۲۰۱۴، کوپا ۲۰۱۵ و کوپا ۲۰۱۶).
لئو مسی پس از خروج از رختکن مقابل خبرنگاران قرار گرفت و خبر از خداحافظی خود داد: “لحظات دشواری برای هرگونه تجزیه و تحلیل شکست است. در رختکن به این فکر می کردم که تیم ملی دیگر برای من تمام شده است. خداحافظی فقط به صلاح من نیست که به صلاح همه است. خیلی ها دوست دارند من با تیم ملی وداع کنم.”
نمی خواستیم فقط به فینال برسیم بلکه هدف ما فقط قهرمانی بود. خیلی سعی کردم تا بالاخره با آرجانتاین قهرمان شوم اما رسیدن به ۴ فینال و قهرمان نشدن واقعا دشوار است و حس بدی به من می دهد. همه کار کردم ولی نشد.
الان حس غمگینی فراوانی دارم. پنالتی ای را از دست دادم که برایم بسیار مهم بود. باورنکردنی است ولی این اتفاقی است که افتاده. دومین بار متوالی است که در پنالتی ها مغلوب می شویم. سومین فینال متوالی که می بازیم. تلاش داشتیم طلسم را بشکنیم ولی نشد.”
با این حال هنوز مشخص نیست تصمیم احساساتی میسی تا پایان پابرجا خواهد ماند یا خیر و فدراسیون فوتبال کشورش چی واکنشی را به این تصمیم خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.