سیاست

«مسعوده کروخی» نماینده سابق مجلس با طالبان در هرات دیدار کرد

مسعوده کروخی وکیل سابق پارلمان ضمن ابراز رضایت از تامین امنیت توسط طالبان در ولایت هرات در مورد مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقصادی با رئیس اطلاعات و فرهنگ طالبان در این ولایت صحبت کرد.

وی به همراه دیگر خانم ها که وی را همراهی می کردند در این دیدار وعده سپردند که تجربیات و مشوره های خود را در اختیار امارت اسلامی طالبان قرار دهند و خواهان استفاده جوانان تحصیلکرده و با تجربه از سوی طالبان شدند.

مولوی نعیم الحق حقانی، رئیس اطلاعات فرهنگ طالبان نیز در این دیدار با بیان این که طی ۲۰ سال گذشته تبلیغات زیادی علیه امارت اسلامی طالبان شده، وعده سپرد که به مشکلات زنان از طریق مراجع مربوطه رسیدگی خواهد کرد.

خانم مسعوده کروخی متولد ولسوالی کرخ ولایت هرات است و نماینده مردم ولایت هرات در دوره شانزدهم مجلس نمایندگان و عضو کمیسیون امور زنان، جامعه مدنی و حقوق بشر بود.  

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

  1. ما از دریز طالبان در برابر امریکا خوشبین هستیم، ما افغانها نباید به هر خواست امریکا در برابر اراده خود مان تسلیم گردیم. اگر جنین شد ، فردا روز مجبوریم که هر فرمایشش را لبیک گوئیم. و روزی خواهد رسید که بار دیگر اجنت های اجنبیان در خاک ما نشو و نما نماید همین سر وقت است باید ازان جلوگیری گردد..

  2. فعلا که بهترین رفتار دارن طالبان ان شاءالله که وطن ماارام بشه اقتصاد مردم مظلوم افغانستان هم خوب بشه ازفقربدبختی نجات یابن

  3. اگرطالبان ملت خود دوست داشته باشد در وازه های پوهنتون را باز کنند جوانان تحصیل کرده خود نظر به لیاقت واستداد شان جزب اداره های دولت امارت اسلامی نمایند دنیاوجهان ازطریق ازخواندن‌ ونوشتن چه تحصیل اسلامی باشد وچه تحصیل تیکنالوژی هردو ضرورت بشر است نگزارد جوانان تحصیل کرده افغانستان بدیگر کشور رفته خدمت گار انها شوند زمینه کار در وطن خودشان ایجادشود بسیاری تحصیل کرده ها علاقه مند به خارج از کشور را ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا