• انتشار: ۱۰ عقرب ۱۴۰۰
  • ساعت: ۲۳:۳۸
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 66998
پرینت

مسابقات والیبال با شعار «همدلی و همزیستی» در بدخشان برگزار شد

هیات والیبال بدخشان، یک تورنمنت خزانی تحت نام همدلی و همزیستی در میان هشت تیم از ولسوالی های همجوار و فیض آباد مرکز ولایت بدخشان در ولسوالی بهارستان این ولایت راه اندازی کرد.

این مسابقات میان تیم های ورزشکاران از ولسوالی های مختلف ولایت بدخشان برای مدت ده روز راه اندازی شده بود که عصر روز ( دوشنبه ۱۰ عقرب) با اشتراک مسئولان امارت اسلامی طالبان، رئیس شورای خبرنگاران، رسانه ها و صدها تماشاگر پایان یافت.

در این مسابقات که به ابتکار جوانان بهارک (بهارستان) برگزار شده بود، تیم منتخب فیض آباد برنده مقام اول و تیم نخبگان بهارک مقام دوم را کسب کرد که از جانب بزرگان و مسئولان طالبان با اهدای کاپ های قهرمانی، مدال و تقدیرنامه مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند.

انجنیر «عبدالتواب همدرد» نماینده جوانان بهارستان هدف از برگزاری این مسابقات خزانی را هماهنگ ساختن و تشویق جوانان دانسته و ورزش را ضامن صحت و سلامتی عنوان کرد.

همچنین «مولوی نجم الدین مدقق» شاروال طالبان برای ولسوالی بهارک ورزش را در تضاد با آیین اسلام ندانسته و وعده سپرد که امنیت را برای ورزشکاران تامین و زمینه رشد شان را مساعد خواهد ساخت.

محمد فهیم سعیدی یک از تن از این اشتراک کنندگان ضمن استقبال از برگزاری این مسابقات می گوید که ورزش به دور کردن جوانان از اعتیاد به مواد های مخدر کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.