• انتشار: 7 جولای 2020
  • ساعت: 16:57
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 45563
پرینت

مرد افغان به اتهام قتل همسرش در آلمان بازداشت شد

پلیس آلمان یک مرد ۳۷ ساله افغان که همسرش را با ضربات چاقو در یکی از شهرهای آلمان از پای درآورد را بازداشت نمود.

 یک مرد افغان به ظن قتل همسرش بازداشت شد و قاضیان امروز سه شنبه در مورد این مرد تصمیم خواهند گرفت که آیا در قید تعلیقی باقی بماند و یا آزاد گردد.

به گفته پولیس، این مرد افغان به ظن قتل همسرش با ضربات کارد در یک بس محلی بازداشت شده است. این زن مقتول از همسرش جدا زندگی می کرد. حین این رویداد اطفال زیادی در این بس حضور داشتند که از مکتب به خانه بر می گشتند.

مقامات گفته اند که مرد مظنون روز دوشنبه پس از وارد کردن چند ضربه کارد بر بدن همسرش، کارد را در بس جا گذاشته و از محل فرار کرد. اما ساعاتی پس از این رویداد، در نتیجه تعقیب گسترده پولیس این مرد مظنون دستگیر شده است.

همسر به شدت مجروح این مرد به شفاخانه منتقل شد، اما داکتران موفق به نجات او نشدند و این زن ۲۷ ساله در نتیجه زخم ها در شفاخانه جان داده است. 

همسر این زن جوان که یک مرد ۳۷ ساله افغان است، قبلاً در سال ۲۰۱۹ نیز نزد پولیس دوسیه داشته است. در آن زمان این مرد به اتهام حمله بر همسرش به پولیس معرفی شده بود. این زن جوان و همسرش هر دو شهروند افغانستان هستند و از هم جدا زندگی می کردند.

به گفته سخنگوی شرکتی که بس متعلق به آن است، در هنگام حمله بر این زن جوان حوالی چاشت روز گذشته حدود ۱۰ طفل و چهار فرد بالغ دیگر در این بس حضور داشته اند.

با وقوع حادثه، راننده بس را در نزدیکی روستای «اوبرگونسبرگ» در شرق الگوی در ایالت بایرن متوقف نموده و به پولیس اطلاع داده است. این روستا حدود ۶۵۰۰ نفر جمعیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.