امنیت و جرایم

مردی که همسر و خسرش را در کندز کشته، همسر قبلی خود را نیز به قتل رسانده بود

مقام های امنیتی طالبان در ولایت کندز می گویند که یک تن را به جرم قتل همسر و پدر همسرش (خسر) در این ولایت بازداشت کرده اند؛ این در حالیست که او قبلا نیز مرتکب قتل همسر دیگر خود شده بود.

آژانس دولتی باختر به نقل از مقام ها در قوماندانی امنیه طالبان در ولایت کندز گزارش کرد که پرسونل امنیتی این قوماندانی یک شخص به نام «تاج الدین» را که مرتکب قتل همسر و پدر همسرش شده بود را دستگیر کرده اند.

اما «صبور» برادر همسر قبلی تاج الدین که در حال حاضر در کشور ایران بسر می برد به خبرگزاری رها گفت نام اصلی تاج الدین، «جان محمد» است که چند سال پیش خواهرش، همسر تاج الدین بوده، اما تاج الدین، او را در سال ۱۳۹۷ هنگامی که از محکمه به سوی خانه باز می گشت به ضرب گلوله به قتل رسانده و مادرشان را نیز در همان رویداد زخمی ساخت.

صبور افزود که به دنبال این واقعه، آنها مدتی را در شهر کابل آواره شده و زندگی کردند و سپس به ایران مهاجرت کردند.

وی علاوه کرده که تاج الدین با آن که دو همسر دیگر داشت، پس از قتل خواهرشان، یک زن دیگر گرفت و هم اکنون گفته می شود که این همسر و پدر همسرش را نیز کشته است.

صبور گفت در خبرنامه قوماندانی امنیه طالبان در کندز آمده که تاج الدین فقط همسر و خسر خود را کشته است، این در حالیست که او خواهر همسر خود را نیز زخمی ساخته بود که او نیز روز گذشته (دوشنبه ۱۱ دلو) در شفاخانه بر اثر جراحات جان باخت.

او همچنین گفت که تاج الدین از آن زمان تاکنون خانه آنها در ولایت کندز را غصب کرده و به آنها اجازه تملک و یا فروش خانه شان را نمی دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا