• انتشار: ۶ حوت ۱۳۹۴
  • ساعت: ۱۸:۰۰
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 7608
پرینت

مرتضی احمدی ۵ ساله تحفه خود را از لیونل مسی دریافت کرد

مرتضی احمدی کودک ۵ ساله افغانستانی که چندی پیش با به تن کردن یک خریطه/پلاستیک آبی، به شکل پیراهن لیونل مسی توجه رسانه های اجتماعی و بخصوص خود مسی را جذب کرد، به تازگی تحفه خود را از این ستاره فوتبال دنیا دریافت کرده است.

سازمان یونیسف در افغانستان می گوید که لیونل مسی ستاره فوتبال آرژانتین آرزوی دیرینه این کودک ۵ ساله از ولایت غزنی را برآورده کرده است.

تقریبا یک ماه پیش، مرتضی احمدی ۵ ساله از ولایت غزنی یک خریطه آبی را به شکل پیراهن لیونل مسی ستاره آرژانتینی فوتبال در آورده بود و با به تن کردن آن، توجه بسیاری از رسانه های اجتماعی و آن لاین را به خود جذب کرد.

به دنبال آن، بسیاری ها در رسانه های اجتماعی اعلام کردند که لیونل مسی نیز تصمیم دارد با مرتضی احمدی دیداری داشته باشد.

فدراسیون فوتبال افغانستان نیز اعلام کرد که با لیونل مسی ارتباط برقرار کرده است و درصد ترتیب ملاقات مرتضی احمدی ۵ ساله با این ستاره فوتبال می باشد.

از آن موضوع به بعد، هیچ پیشرفتی در این زمینه گزارش نشد، اما امروز دفتر یونیسف در کابل عکسی را منتشر کرد که در آن مرتضی احمدی پیراهنی از مسی با امضای وی را به تن دارد.

عارف پدر مرتضی احمدی می گوید که عکس پسرش در حالی که خریطه آبی به شکل پیراهن مسی به تن دارد را پسر بزرگترش در فیس بوک پست کرده بود که باعث جذب توجه بسیاری از رسانه های اجتماعی گردید.

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.