• انتشار: ۶ عقرب ۱۴۰۰
  • ساعت: ۱۵:۳۸
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 66710
پرینت

مربی کریکت پاکستان در آستانه بازی با افغانستان: تیم افغانستان بی باک و خطرناک است

مربی تیم ملی کریکت پاکستان در آستانه بازی تیمش مقابل تیم کریکت افغانستان در چهارچوب مسابقات جام جهانی کریکت ۲۰ آوره مردان گفته است که بازیکنان «بی باک» افغانستان را دست کم نگیرید.

سکلین مشتاق سرمربی تیم ملی کریکت پاکستان پنجشنبه 6 عقرب 14--

تیم ملی کریکت پاکستان در چارچوب این بازی های جهانی، تاکنون هر دو حریف خود را شکست داده است، و قرار است فردا (جمعه ۷ عقرب) مقابل تیم ملی کریکت کشورمان حاضر گردد.

تیم ملی کریکت کشورمان با وجود آنکه بخاطر مشکلات ویزا و همه گیری بیماری کرونا دیرتر از سایر تیم ها به محل مسابقات رسید، اما در اولین بازی خود به مصاف تیم اسکاتلند رفت که با شکست سنگینی این تیم را پشت سر گذاشت.

«سکلین مشتاق» سرمربی موقت تیم ملی کریکت پاکستان امروز پنجشنبه ۶ عقرب به خبرنگاران گفت: «بچه های ما در دو بازی اول با روح و قلب خود بازی کردند؛ اعتماد به نفسی که از برد از این دو بازی گرفته ایم را باید برای بازی بعدی مقابل افغانستان به کار ببندیم.»

به نقل از بیزینس ریکورد؛ وی افزود: «افغانستان واقعا یک تیم قوی است. ما واقعا نمی توانیم بگوییم کار آسانی پیش رو داریم و آن ها را می بریم.»

سرمربی کریکت پاکستان علاوه کرد: «حملات توپ زن های افغانستان فوق العاده قوی است؛ و در بت گیری هم همانطور که می خواهند بازی می کنند. آنها به نحوی یک تیم بی باک هستند و به نظرم این گونه تیم ها خطرناک است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.