• انتشار: 28 دسامبر 2020
  • ساعت: 12:29
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 52541
پرینت

مراسم تشییع و تدفین فرمانده شهید حاجی محمد مهدوی برگزار شد

استاد دانش معاون رئیس جمهور در پیامی که روز گذشته به مناسبت شهادت شهید مهدوی منتشر کرد، وی را یک شخص مؤمن و متدین و از یاران وفادار و دلسوز خود خواند.

مراسم تشییع و تدفین فرمانده شهید حاجی محمد مهدوی، معاون تیم امنیتی معاونت دوم ریاست جمهوری قبل از ظهر روز یکشنبه، با حضور استاد سرور دانش معاون رئیس جمهور و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

شهید دگرمن مهدوی، دو روز پیش در اثر انفجار یک ماین مقناطیسی که در واسطه نقلیه حاملش جاسازی شده بود، ابتدا از ناحیه پا مجروح گردید و سپس در شفاخانه جان باخت.

مراسم تشییع پیکر فرمانده شهید حاجی محمد مهدوی قبل از ظهر روز گذشته در مسجد نبی اکرم، واقع شهرک امید سبز در غرب کابل برگزار شد.

در این مراسم، استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری اسلامی افغانستان، شماری از اعضای مجلس نمایندگان، مقامات دولتی، مسئولان و اعضای دفتر معاونت ریاست جمهوری و شماری کثیری از باشندگان شهر کابل شرکت داشتند.

مرحوم حاجی محمد مهدوی از مدت ها قبل با استاد دانش معاون رئیس جمهور همکار بود و از مدتی به این طرف مسئولیت معاونت تیم امنیتی معاون رئیس جمهور و مدیریت ۱۳ رجال برجسته را بر عهده داشت.

استاد دانش معاون رئیس جمهور در پیامی که روز گذشته به مناسبت شهادت شهید مهدوی منتشر کرد، وی را یک شخص مؤمن و متدین و از یاران وفادار و دلسوز خود خواند.

وی ضمن اعلام انزجار از وقایع تروریستی اخیر در کشور به خصوص شهادت شهید مهدوی، نوشت که: «تروریست ها باید بدانند که همه ما با ایمان و پایمردی بیشتر راه شهدای خود را ادامه خواهیم داد و اجازه نخواهیم داد که آنان با افکار زشت و نیات پلید خود بر مقدرات مردم و کشور ما مسلط شوند.»

پیکر شهید مهدوی پس از اقامه نماز و تشییع با حضور جمع کثیری از اقشار مردم و بازماندگان در قبرستان عمومی غرب کابل به خاک سپرده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.