• انتشار: 1 آگوست 2021
  • ساعت: 11:31
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 61099
پرینت
پنجمین سالگرد شهدای روشنایی در بلخ گرامی داشته شد

مبارزه برای عدالتخواهی و رفع تبعیض ادامه دارد

مسیر دادخواهی فراز و فرودهای بسیار داشته و تحقق عدالت هزینه های فراوان خواهد داشت اما برای رسیدن به رؤیای رفاه و امنیت در کشور و برای تحقق آرمان یاران شهید مان راهی جز دوام مبارزه برای عدالتخواهی و نفی تبعیض وجود ندارد.

«مسیر دادخواهی فراز و فرودهای بسیار داشته و تحقق عدالت هزینه های فراوان خواهد داشت اما برای رسیدن به رؤیای رفاه و امنیت در کشور و برای تحقق آرمان یاران شهید مان راهی جز دوام مبارزه برای عدالتخواهی و نفی تبعیض وجود ندارد.»

جملات فوق در پیام ارسالی رهبر حزب ملت افغانستان به مراسم گرامی داشت از پنجمین سالگرد شهدای جنبش روشنایی که در بلخ برگزار شده بود، بیان شد.

آقای نجیب الله قدرت، سرپرست دفتر شورای ولایتی حزب ملت افغانستان افزود تجلیل از شهدای دوم اسد در حقیقت تجدید پیمان با آرمان بلند شهدا می باشد.

محفل با شکوهی به مناسبت گرامی داشت از پنجمین سالگرد شهادت شهدای جنبش روشنایی از سوی نمایندگی حزب ملت افغانستان در ولایت باستانی بلخ برگزار گردید.

در این مراسم صدها تن از علماء، اساتید دانشگاه، متنفذین قومی، وکلای گذر، جوانان، اعضاء و هواداران حزب ملت افغانستان از نواحی مختلف شهر مزار شریف حضور به هم رسانده بودند.

قابل ذکر است در حادثه انتحاری که دوم اسد چند سال پیش در جمع معترضین به تغییر مسیر خط برق از بامیان به سالنگ در جوک دهمزنگ کابل رخ داد صدها تن کشته و زخمی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.