• انتشار: ۱۷ سنبله ۱۳۹۴
  • ساعت: ۱۶:۲۹
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 2350
پرینت
مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران:

قیمت تیکت ها را فدراسیون فوتبال و سفارت افغانستان تعیین کرده است

فدراسیون فوتبال ایران در پیوند به قیمت بالای تیکت بازی فوتبال تیم های ملی افغانستان و جاپان می گوید که قیمت تیکت ها را فدراسیون و سفارت افغانستان در تهران تعیین کرده است.

امیر حسین حسینی، مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران در تماس تلفنی با شبکه ی ورزش ایران گفت: ” ما هیچ دخالتی در تعیین قیمت تیکت ها نداریم، قیمت تیکت های این بازی با نظر سفارت افغانستان در ایران و همچنین فدراسیون فوتبال افغانستان تعیین شده است.”

طی روزهای گذشته گزارش هایی مبنی بر قیمت بالای تیکت دیدار تیم های ملی فوتبال افغانستان و جاپان به نشر رسیده بود که گویا فدراسیون فوتبال ایران قیمت تیکت را تعیین کرده است. علاوه بر قیمت بالای تیکت اجازه حضور بیش از ۳۲ هزار تن را نیز نداده است.

آقای حسینی اما می گوید که با توجه به قانون فیفا، استدیوم آزادی به دلیل نداشتن چوکی/صندلی در طبقه دوم نمی تواند پذیرای تماشاچیان باشد؛ درخواست فدراسیون فوتبال ایران نیز برای حضور تماشاچیان در طبقه دوم مورد قبول فیفا واقع نشد.

کشورهای افغانستان، عراق و سوریه به دلیل ناامنی و جنگ های داخلی قادر به برگزاری بازی های مقدماتی جام جهانی در کشورشان نیستندو بازی های افغانستان و عراق در کشور ایران برگزار می شود.

براساس قانون فیفا، در زمین های بی طرف بیش از دو کشور همزمان نمی تواند در کشور دوم بازی های خود را برگزار کند که ایران به عنوان میزبان برای تیم های ملی کشور عراق و افغانستان انتخاب شد.

حسینی همچنین در مورد عدم ارائه تیکت به مهاجران افغانی فاقد اسناد گفته است که این پیشنهاد نیز از طرف سفارت افغانستان در ایران صورت گرفته است که با موافقت فدراسیون فوتبال افغانستان مواجه شده است.

تیم ملی فوتبال ما امروز سه شنبه ساعت ۵ بعد از ظهر در دیداری سخت و نفس گیر به مصاف تیم قدرتمند جاپان می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.