• انتشار: 31 ژانویه 2017
  • ساعت: 16:22
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 18208
پرینت

قهرمان اسکی کوریا، در بامیان تقدیر شد

مقام ها در ولایت بامیان، در مراسمی از گیتی عبادی، قهرمان رقابت های اسکی زنان در کوریای جنوبی با اهدای یک نمره زمین رهایشی تقدیر کردند.

در این مراسم، محمد طاهر زهیر والی بامیان، کسب مقام اول توسط گیتی عبادی و مقام چهارم توسط فریبا احمدی را برای خودشان، خانواده هایشان، جامعه‌ی ورزشی و مردم بامیان تبریک گفت.

مقام ولایت، بامیان را به لحاظ فرهنگی، اقلیمی و میزان علاقمندی جوانان، زمینه‌ی مناسب برای رشد رشته‌ی ورزشی اسکی دانست و اظهار امیدواری کرد تا ریاست تربیت بدنی و ورزش توجه خاص نسبت به بامیان داشته باشد و بامیان را به عنوان مرکز فدراسیون ملی اسکی در نظر گیرد.

در این مراسم، گیتی عبادی، دارنده مدال طلای مسابقات اسکی کوریای جنوبی، از مقام ولایت، آمریت تربیت بدنی، بزرگان و متنفذین بامیان، به خاطر پاسداشت و تشویق ورزشکاران و همچنین تدویر محفل امروز سپاسگزاری کرد.

وی گفت: افتخار میکنم که در مسابقات اسکی که بین ۴۸ کشور جهان، در کوریا، برگزار شده بود، پرچم سه رنگ کشورم را در سکوی قهرمانی به اهتزاز در بیارم. من این دستاورد را مدیون و مرهون عشق به وطنم، دلگرمی والدین و خدمتگزارانی می‌دانم که در راه رشد و کمال فرزندان این مرز و بوم تلاش صادقانه می کنند.

در پایان مراسم، علاوه بر والی بامیان، حاجی یوسف رئیس ناحیه سوم شهری، با دادن کلید، یک عراده موتر را به گیتی عبادی اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.