• انتشار: ۲۸ جدی ۱۳۹۴
  • ساعت: ۱۶:۱۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 6210
پرینت
عبدالله:

فعالیت های انتخاباتی باید زیر نظر کمیسیون جدید انجام شود

امروز صبح، کمیسیون مستقل انتخابات تاریخ برگزاری انتخابات مجلس نمایندگان و شورای ولسوالی ها را اعلام کرد اما عبدالله عبدالله گفته که برنامه های انتخابات توسط کمیسیون جدید انتخابات برگزار می شود.

عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی حکومت وحدت ملی در جلسه امروز شورای وزیران گفت که درمورد تقویم و زمان برگزاری انتخابات مجلس نمایندگان و شوراهای ولسوالی کمیسیون های جدید انتخاباتی تصمیم خواهند گرفت.

وی افزود که تمام فعالیت‌های انتخاباتی زیر نظر کمیسیون جدید انتخاباتی انجام خواهد شد.

آقای عبدالله اضافه کرد، اصلاحات انتخاباتی در صدر برنامه های حکومت قرار دارد و عملکرد “کمیسیون قبلی” برای مردم تشویش ایجاد کرد است و ضرورت اصلاحات انتخاباتی را ایجاب می کند.

رییس اجراییه به مردم اطمینان داد که اصلاحات انتخاباتی اجرا شدنی است. و برگزاری انتخابات آینده بدون اصلاحات امکان‌پذیر نیست.

او تاکید کرد که اصلاحات انتخاباتی و برنامه های انتخاباتی زیر نظر کمیسیون جدید مستقل انتخابات صورت خواهد گرفت و عواقب اظهارات غیر مسئولانه به عهده کسانی است که در اذهان مردم تشویش ایجاد می کنند.

این در حالی است که کمیسیون مستقل انتخابات، ٢۴ میزان سال ١٣٩۵ را تاریخ برگزارى انتخابات مجلس نمایندگان و شوراهاى ولسوالى  اعلام کرده است.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.