• انتشار: 20 اکتبر 2019
  • ساعت: 16:28
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 38844
پرینت

فرد مشکوک به ترور یک تن از اعضای کمیسیون انتخابات دستگیر شد

آقای عبدالله در یک نشست خبری در کابل گفت این فرد مشکوک امروز (یک‌شنبه، ۲۸ میزان) از ساحه‌ی سرای شمالی شهر کابل بازداشت شده است. عبدالله گفت به او و همکاران امنیتی‌اش هیچ آسیبی نرسیده است.

مولانا محمد عبدالله، عضو کمیسیون مستقل انتخابات می‌گوید محافظان او یک فرد مشکوک موترسایکل سوار که گمان می‌رود قصد حمله بر او را داشته است، بازداشت کرده‌اند.

آقای عبدالله در یک نشست خبری در کابل گفت این فرد مشکوک امروز (یک‌شنبه، ۲۸ میزان) از ساحه‌ی سرای شمالی شهر کابل بازداشت شده است.

عبدالله گفت که به او و همکاران امنیتی‌اش هیچ آسیبی نرسیده است.

عبدالله افزود از نزد فرد بازداشت شده یک میل تفنگچه میکاروف، دو عدد شاژور، یک پایه مخابره، یک سیت موبایل و یک قبضه چاقو به‌دست آمده است.

او تأکید کرد فرد مشکوک به ریاست رجال برجسته تحویل داده خواهد شد تا این ریاست او را به مراجع کشفی و امنیتی تسلیم دهد.

این عضو کمیسیون مستقل انتخابات می‌گوید برنامه‌ی امنیتی در داخل کمیسیون به‌شکل بسیار پراکنده جریان دارد و اعضای این کمیسیون همه‌روزه و یا یک روز در میان پیام‌های تهدیدآمیزی از آدرس‌های متفاوت دریافت می‌کنند. آقای عبدالله علاوه کرد این موضوع را با مقام‌های ارشد امنیتی در میان گذاشته‌اند، اما تا کنون هیچ توجهی در زمینه نشده است.

او گفت افراد ناشناس، مشکوک و بدون ضمانت در داخل کمیسیون انتخابات وجود دارد و از سوی نهادهای امنیتی هیچ گزارشی در این راستا به رهبری کمیسیون انتخابات در هفت ماه اخیر ارایه نشده است.

مولانا محمد عبدالله در حالی از بازداشت یک فرد مشکوک خبر می‌دهد که به گفته‌ی او، رهبری کمیسیون انتخابات سه روز پیش گزارش‌هایی دریافت کردند که نشان می دهد نهادهای امنیتی تلفن‌های تروریستان را ردیابی کرده و دریافته‌اند افراد نفوذی تروریستان در داخل کمیسیون انتخابات جا گرفته‌‌اند.

عبدالله گفت از کارمندان کمیسیون خواسته شده بود مواظب‌شان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.