امنیت و جرایم

فراغت ۲۰۴ پولیس طالبان از دوره آموزشی و اجرای یک مانور نظامی در هرات

مقام های امنیتی طالبان در ولایت هرات می گویند که ۲۰۴ تن از نیروهای امارت اسلامی امروز (پنجشنبه ۲۸ دلو) از یک دوره آموزشی پولیسی فارغ شدند.

 مراسم فراغت این سربازان پولیس طالبان با اشتراک شماری از مقام های محلی و امنیتی طالبان در ولایت هرات به شمول مولوی عبدالقیوم روحانی معاون والی و رئیس کمیسیون نظامی در این ولایت، حاجی یاسر قوماندان امنیه و مولوی محمداسماعیل هدایت قوماندان مرکز تربیوی پولیس اسلامی برگزار شد.

مولوی محمد اسماعیل هدایت، قوماندان مرکز تربیوی پولیس طالبان در زون غرب می گوید که این فارغین آموزش هایی از جمله دروس عقیدتی، آموزش های دفاع شخصی و رزمی، تاکتیک های عملیاتی، چگونگی اصول و رفتار با مردم، دروس مظاهره و ضد آشوب، تعلیمات نظامی و تلاشی منازل و وسایط را در طی این دوره آموزش دیده اند.

گفتنی است که سربازان تازه فارغ شده همچنین مانور نظامی مشترکی را با دیگر نیروهای امنیتی طالبان در هرات برگزار کرد.

در این مانور نظامی تمام قطعات امنیتی و دفاعی طالبان مقیم در ولایت هرات بویژه نیروهای تازه فارغ شده توسط مولوی عبدالقیوم روحانی و حاجی یاسر مورد چک و بررسی قرار گرفتند.

عبدالقیوم روحانی هدف از اجرای این مانور نظامی مشترک را مبارزه با جرایم جنایی و راه اندازی عملیات ها درحومه شهر و ولسوالی های هرات به منظور پاکسازی از وجود مخالفین مسلح دولت و برقرارسازی نظم شهری عنوان نمود.

وی گفت: «اداره محلی هرات با تمام توان خود از نیروهای امنیتی برای مبارزه با پدیده های شوم تروریستی و جنایی حمایت خواهد نمود.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا