• انتشار: 26 آوریل 2018
  • ساعت: 19:17
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 27830
پرینت

غنی: انتخابات در صدر اولویت های ملی و سیاسی حکومت قرار دارد

دفتر ریاست جمهوری گفته است که جلسه ای قبل از ظهر امروز در ارگ برگزار شد که در آن روی امنیت انتخابات، مراکز ثبت نام و توزیع تذکره، انتقال مواد مربوط به پروسۀ انتخابات، پیشنهادات احزاب سیاسی، آگاهی عامه و شفافیت در استخدام کارمندان کمیسیون مستقل انتخابات در مرکز و ولایات، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

دفتر ریاست جمهوری نوشته است که در این جلسه، رئیس جمهور، سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور و داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه طی صحبت هایی تاکید کردند که انتخابات در صدر اولویت های ملی و سیاسی حکومت وحدت ملی قرار دارد و در زمان معینۀ آن برگزار می شود.

اشتراک کنندگان جلسه از سهم گیری مردم در پروسه ثبت نام تمجید بعمل آوردند و بر آماده سازی تمام امکانات و سهولت ها و همچنان آگاهی عامه تاکید صورت گرفت.

همچنان نمایندگان کشورهای کمک کننده، ضمن استقبال از پیشرفت روند ثبت نام، به برگزاری به موقع انتخابات ولسی جرگه و شوراهای ولسوالی تاکید نمودند.

در پایان جلسه، رئیس  جمهور گفت که سلسلۀ نشست ها با رهبران و شخصیت های سیاسی و ملی ادامه دارد و با علمای دینی، نمایندگان نهادهای تحصیلات عالی، جامعه مدنی، رسانه ها و شبکه های جوانان نیز در خصوص انتخابات صحبت خواهد شد.

در این جلسه شماری از وزرا و سایر اراکین بلند رتبۀ دولتی، نمایندۀ احزاب سیاسی و برخی سفرا و نمایندگان کشورهای کمک کننده نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *