• انتشار: 6 آوریل 2020
  • ساعت: 10:56
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 43254
پرینت

عطا محمد نور از طرفداران فیس بوکی اش خواست فعال شوند

عطا محمد نور والی پیشین بلخ خطاب به کسانی که زیر مطالب فیس بوکی او کامنت های بد می نویسند گفت این اشخاص همه دزد، ولگرد چرسی و هرزه اند و گاهی قصداً با املای اشتباه کمنت می‌نویسند تا نشان دهند مردم عام هستند.

عطامحمد نور در یک نوار صوتی به دلیل نگرفتن کمنت‌های خوب در فسبوک، حریفان سیاسی اش را متهم کرد و از طرفدارانش خواست پس از این فعال باشند و زیر هر مطلبی که از صفحه‌اش نشر می‌شود کمنت بگذارند.

در این نوار صوتی، عطامحمد نور می‌گوید:« عده‌ای از شخصیت‌های هرزه از طرفداران صلاح الدین ربانی، دکتر عبدالله عبدالله، امرالله صالح زیر مطالب نشر شده از صفحه‌ فیس بوک وی مثل سگ می‌جفند، دشنام می‌دهند و مبتذل می‌نویسند.»

آقای نور می‌گوید این اشخاص همه دزد، ولگرد چرسی و هرزه اند و گاهی قصداً با املای اشتباه کمنت می‌نویسند تا نشان دهند مردم عام هستند.

او همچنان می‌گوید به دلیل عادت عیاری‌اش هیچ‌گاه از طرفدارانش نخواسته است که برایش کمنت بنویسند و همچنان ندیده است هیچ یک از دوستانش برای وی کمنت مثبت نوشته باشد و یا به آنانی که در کمنت دشنام می‌دهند جوب داده باشند.

آقای نور در این نوار صوتی از طرفدارانش در همه ولایات افغانستان خواسته است تا از این پس زیر هر مطلبی که از صفحه‌ی فیسبوکش نشر می‌شود کمنت‌های مثبت بنویسند و اسکرین‌شات فعالیت‌های شان را به آقای نور بفرستند.

او همچنان از طرفدارانش خواسته است تا فعال شوند تا این فضا را تغییر دهند و از صفحه‌ی آقای نور دفاع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.