• انتشار: 15 اکتبر 2017
  • ساعت: 17:36
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 25088
پرینت
رئیس ارکان قومندانی واحد تعلیم و تربیه ارتش:

رهبری ضعیف عامل اصلی افزایش تلفات در میدان های جنگ است

رییس ارکان قومندانی واحد تعلیم و تربیه ارتش عدم مدیریت و رهبری درست را یکی از عوامل اصلی افزایش تلفات سربازان در میدان های جنگ می خواند.

رییس این قومندانی که در مراسم فراغت حدود دو صد و هشتاد تن از افسران ارتش، سخن می گفت، تاکید کرد مصرف بی رویه مهمات در میدان های نبرد درست نیست و سربازان باید در حفظ و مراقبت تجهیزات خود دقت کنند.

این افسران که تعداد شان به ۲۷۸ تن می رسد بعد از چهار سال آموزش نظامی و مسلکی اکنون آماده میدان های جنگ می شوند. آنها همین طور چهار ماه آموزش های نظری و عملی را در مکتب پیاده ارتش تکمیل کرده اند.

افسران فارغ شده هرچند از کیفیت آموزش خود ظاهرا راضی اند اما از اینکه حکومت و رهبری نهادهای امنیتی تنها می خواهند تجهیزات و امکانات لازم را در میدان های نبرد در اختیار آنها قرار گله مند هستند.

رییس ارکان فرماندهی واحد تعلیم و تربیه ارتش با تاکید بر سوق و اداره درست سربازان از سوی فرماندهان، تلفات و مشکلات موجود در صفوف سربازان را ناشی از ضعف رهبری می خواند.

درخواست صرفه جویی در مصرف مهمات از سوی سربازان در میادین جنگ در حالی از سوی رئیس ارکان فرماندهی واحد تعلیم و تربیه ارتش مطرح می شود که پیش از این بارها سربازان نیروهای امنیتی به دلیل نرسیدن به موقع تجهیزات و امکانات، توسط دشمن اسیر، محاصره یا کشته شده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.