• انتشار: 11 اکتبر 2017
  • ساعت: 21:47
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 25043
پرینت

عدم اقدام پاکستان علیه ترویستانی که لیست آنها به او داده شده بود

وزارت دفاع ملی کشور می گوید که پاکستان در برابر تروریستانی که لیست آنها به این کشور پیش تر داده شده بود، تاکنون هیچ اقدامی نکرده است.

جنرال دولت وزیری سخنگوی وزارت دفاع ملی کشور امروز (چهارشنبه) در یک کنفرانس خبری گفت که پاکستان در برابر تروریستانی که لیست آنها اوایل سال به این کشور داده شده بود، تاکنون هیچ اقدامی نکرده است.

آقای وزیری گفت: “ما لیست ۸۵ هدف را به پاکستان دادیم، اما این کشور تاکنون هیچ اقدامی نکرده است. پاکستان در عوض جدا کردن مردم که در دو خط دیورند زندگی می کنند، باید این تروریستان را که برای تمام جهان آشنا می باشند نابود کند.”

وی همچنین افزود که براساس استراتژی آمریکا برای جنوب آسیا و افغانستان، تمامی پناهگاه های گروه های تروریستی به شمول طالبان و شبکه حقانی در پاکستان باید نابود شوند.

سخنگوی وزارت دفاع ملی تاکید کرد: “باور داریم که آمریکا تمامی این پناهگاه های امن تروریستان را در پاکستان هدف قرار می دهد و ما جامعه جهانی دیگر هیچ تحملی در برابر پناهگاه های تروریستان در پاکستان نداریم.”

این گفته ها در حالی از سوی این مقام کشور مطرح می گردد که پیش تر مقامات پاکستان اعلام کردند به دنبال از سرگیری نشست های گروه همکاری های چهارجانبه برای صلح افغانستان متشکل از افغانستان، پاکستان، چین و آمریکا است.

خواجه آصف وزیر خارجه پاکستان از دیگر اعضای این گروه خواسته است تا در ۲۴ میزان در شهر مسقط پایتخت عمان گردهم آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.