سیاستِتیتر یک

عبدالسلام حنفی به صلیب سرخ: کمک ها را با هماهنگی امارت اسلامی توزیع کنید

ملا عبدالسلام حنفی معاون رئیس الوزرای طالبان در دیدار با معاون فدراسیون جمعیت های صلیب سرخ از او خواست تا کمک های بشردوستانه را با هماهنگی امارت اسلامی توزیع کنند.

انعام الله سمنگانی معاون سخنگوی طالبان گفت که ملا عبدالسلام حنفی معاون رئیس الوزرای طالبان ظهر امروز (چهارشنبه ۲۲ جدی) با «هاویر کاستیلانوس» معاون فدراسیون بین المللی جمعیت صلیب سرخ دیدار کرد.

در این دیدار، ملا عبدالسلام حنفی ضمن قدردانی از کارکردهای جمعیت صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر افغانی، تاکید کرد که کمک هایشان را با هماهنگی امارت اسلامی بین نیازمندان توزیع کنند.

آقای حنفی افزود که فساد در بدنه دولتی در افغانستان از بین رفته است و جمع آوری معتادین، تهیه لباس، غذا و دارو نیز برای مستحقین آغاز شده است.

ملا عبدالسلام حنفی در حالی از صلیب سرخ می خواهد که کمک هایشان را با هماهنگی امارت اسلامی بین نیازمندان توزیع کند که اخیرا گزارش های فراوانی از نقاط مختلف کشور به دست رسیده که حاکی از فساد به شدت گسترده در توزیع این کمک ها میان نیازمندان است.  

منابع مردمی از سراسر کشور چشم دیدهایشان را نسبت به نحوه توزیع کمک های بشردوستانه گزارش کرده اند و می گویند که بیشتر این کمک ها به افراد و یا طرفداران طالبان توزیع می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا