سیاست

عباس استانکزی از مخالفین امارت اسلامی طالبان خواست به کشور بازگردند

شیر محمدعباس استانکزی معین سیاسی وزارت خارجه حکومت سرپرست طالبان روز گذشته (دوشنبه ۲۲ قوس) برای دیدار با مقام های محلی طالبان و مقام های ترکمنستان مقیم در ولایت هرات وارد این ولایت شد.

وی امروز (سه شنبه ۲۳ قوس) ضمن بازدید از قول  اردوی ۲۰۷ الفاروق (۲۰۷ ظفر سابق) و دیدار با مسئولان این قول اردو از قربانی های نیروهای امارت اسلامی طالبان طی ۲۰ سال گذشته قدردانی کرد.

شیرعباس استانکزی در این دیدار همچنین از مخالفین امارت اسلامی طالبان که در خارج از کشور بسر می برند خواست به افغانستان بازگردند و برادرگونه برای آبادی افغانستان سهیم باشند.  

وی علاوه کرد که آغوش امارت اسلامی طالبان برای همه باز است و امارت خواهان روابط سیاسی دوستانه و متقابل با تمام کشورهای جهان است.

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. آقای عباس استا نکزی نظری نیک دارند اما من که میبینم گپاش ازتوان وصلاحیتش بالاست جراکه یک سنبول بیش نیست خودش خوب هم بدوند که نام ملا ویا مولوی راسری خوش نگذاشت به این لحاظ سرش این قدر اعتیماد ندارند شاید آقای عباس اینرا فهمید باشد که مردم افغانستان را از ملا مولوی های خیالی خوششان نمی‌آید بل که سخت تنفر دارند بهمین خوا طر نام ملا ومولوی واخوند اخون زاده را بالای ش نگزاشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا