• انتشار: 13 فوریه 2016
  • ساعت: 16:23
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 7215
پرینت
وزارت دفاع:

طفل زودهنگام به دنیا امده، شفاخانه کم کاری نکرده است

مقام های وزارت دفاع در پیوند به گزارش منتشر شده مبنی بر زایمان یک خانم در محوطه شفاخانه محمد داود خان گفتند که مسئولان شفاخانه کم کاری نکرده اند، بلکه زایمان زود هنگام بوده است.

 

تلویزیون طلوع، چندی پیش گزارشی را منتشر کرد که یک خانم به دلیل بی توجهی و کم کاری مسئولان شفاخانه محمد داود خان در محوطه وضع حمل کرده است.

وزارت دفاع می گوید که گروهی مسئول بررسی این رویداد شد، تحقیق صورت گرفته نشان می دهد که غفلتی صورت نگرفته است.

جنرال عبدالرزاق سیاوش، فرمانده صحی وزارت دفاع امروز شنبه در نشستی خبری گفت که مسئولان تلویزیون طلوع باید قبل از نشر این خبر با مقام ها ارتباط می گرفت و از نشر شایعه خودداری می کرد.

در همین حال؛ دگروال عزیز٬ سربازی که خانمش در محوطه شفاخانه زایمان کرد، گفت که نشر این گزارش به آبروی خانواده اش صدمه زده و کسانی که مرتکب این عمل شده اند، محاکمه شوند.

داکتر رابعه غرشی٬ متخصص داخله شفاخانه محمد داود خان گفت: “ولادت پروسه ای است که وقت و زمان آن دقیقا معین نیست و کار به ثانیه ها وابسته است و اگر این طفل در چنین محلی به دنیا آمده٬ مطلب تازه ای نیست و چنین اتفاق هایی بسیار افتاده که برخی اطفال در موترها٬ خانه ها٬ راه و حتا گاهی که مهلت نبوده و زمان یاری نکرده در سرک نیز به دنیا آمده است و به دنیا آمدن این طفل در این محل٬ چیزی عجیب و زیاد نادری نیست”.

مقام های وزارت از رسانه ها به خصوص از تلویزیون طلوع خواست که در نشر گزارش های خود، دقت بیشتری کنند و خبرهای را منتشر نکنند که ذهنیت مردم را خراب کنند.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.