• انتشار: 8 سپتامبر 2015
  • ساعت: 16:41
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 2353
پرینت
سرمربی تیم ملی فوتبال:

صف آرایی مقابل جاپان سخت است، اما برای توقف جاپان به میدان می رویم

سرمربی تیم ملی فوتبال، روز گذشته در نشستی خبری که در سالن نشست خبری ورزشگاه ازادی برگزار شد به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سلوان اسکلزیچ سرمربی آلمانی تیم ملی فوتبال گفت: ما کار سختی پیش رو داریم اما ما در هر بازی برای برد به میدان می رویم.

آقای اسکزیچ افزود، جاپان بازیکنانی بزرگ دارد که در سطح بالای فوتبال جهان بازی می کند و این کار را برای ما مشکل می کند، اما بازیکنان ما تمام تلاش خود را خواهند کرد تا جاپان را متوقف کند.

سلوان هواداران تیم ملی فوتبال کشور را بهترین هواداران فوتبال جهان خواند و گفت وقتی که ما در مقابل سوریه بازی را واگذار کردیم، اما تماشاگران، تا آخرین دقایق تیم شان را تشویق کردند.

سرمربی تیم ملی در خصوص تیم ملی جاپان گفت: جاپان تیم بزرگی است، ما بازی های این تیم را آنالیز کردیم، بازیکنان جاپان بسیار سریع بازی می کنند. وی دو بازیکن جاپان هوندا و کاگاوا را خطرناک ترین بازیکنان جاپان خواند.

از نکات جالب این نشست تعداد زیاد خبرنگاران جاپانی بود که در محل نشست حضور داشتند اما حدود شش، هفت خبرنگار افغانی نیز برای پوشش بازی تیم ملی فوتبال ما در تهران حضور دارند.

تیم ملی فوتبال کشورمان امروز از سری مسابقات مقدماتی فوتبال جام جهانی ساعت پنج به وقت تهران، در ورزشگاه آزادی مقابل پرافتخارترین تیم آسیا قرار خواهد گرفت.

ترکیب تیم ملی در برابر بازی با جاپان

ترکیب ۱۱ نفره تیم ملی فوتبال افغانستان برابر جاپان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توسط اسکلزیچ سرمربی این تیم مشخص شد.

یازده بازیکن افغانستان مقابل جاپان

ویس عزیزی

مصطفی حدید

جلال الدین شریعتیار

ضمیر داوودی

حسن امین

مصطفی زازی

آرش هاتفی

عباسین علی خیل

ذبیر امیری

نورالله امیری

فیصل شایسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.