• انتشار: 14 می 2021
  • ساعت: 14:36
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 58102
پرینت

شکریه کجاست؟

شکریه در شفاخانه وطن و اتاترک در کما بوده و یک زن و مرد که خودشان را والدین شکریه معرفی نموده او را با خود برده‌اند؛ ولی خانواده اصلی شکریه می‌گویند از اینکه شکریه زنده است یا مرده خبری ندارند.

یکی از نکات تلخ حادثه تروریستی مکتب سید الشهدا در منطقه برچی مفقود شدن یکی از زخمی های این رویداد  به نام شکریه است.

پس از گذشت چند روز هنوز از شکریه خبری نیست.

یکی از کاربران فیس بوک به نام آسیه علیزاده با نشر متنی از استاد محمد نسیم جعفری در این مورد می نویسد:«هم‌صنفان شکریه می‌گویند شکریه چند دقیقه قبل از انفجار از مکتب خارج شده بود. هم صنفان شکریه، شکریه را زخمی دیده بودند. شکریه را زخمی به کلینک مظفری انتقال داده بودند. مسؤولان کلینک گفته‌اند. شکریه را یک رنجر پولیس جهت انتقال به شفاخانه برد.»

طبق گزارش امیر آصف طیبی، شکریه در شفاخانه وطن و اتاترک در کما بوده و یک زن و مرد که خودشان را والدین شکریه معرفی نموده او را با خود برده‌اند؛ ولی خانواده اصلی شکریه می‌گویند از اینکه شکریه زنده است یا مرده خبری ندارند.

اگر این قضیه حقیقت داشته باشد، فاجعه در فاجعه است، نهادهای امنیتی، به‌ویژه دفتر معاونت دوم و مشاور امنیتی رئیس‌جمهور، به‌جای عکس‌گرفتن با زخمی‌ها، این قضیه را جدی پیگیری نمایند، واقعا دردآور است که زخمی‌های ما به‌جای تداوی، از شفاخانه‌ها ربوده و مفقود شوند.

دوستانی که هر لحظه از خانواده‌های شهدا گزارش تهیه کرده و نشر می‌کنند، قضیه‌ی شکریه را پیگیری نمایند که داستان از چه قرار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.