• انتشار: 31 ژانویه 2016
  • ساعت: 19:53
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 6628
پرینت
جنرال مراد:

“شورشیان خارجی همراه طالبان در ولایت بغلان می جنگند”

جنرال مراد علی مرادی معاون ستاد ارتش کشور می گوید که شورشیان خارجی و بخصوص شورشیان پاکستانی همراه با طالبان علیه نیروهای امنیتی کشور در ولایت شمالی بغلان می جنگند.

جنرال مراد علی مرادی که برای نظارت بر درگیری های نیروهای امنیتی با شورشیان طالبان به ولایت بغلان سفر کرده است می گوید طی شش روز گذشته دست کم ۳۷ شورشی طالبان کشته و ۲۱ تن دیگر از این شورشیان زخمی شدند.

آقای مراد گفت “عملیات های گوناگونی در چندین مرحله انجام خواهد شد. تاکنون ۳۷ شورشی کشته و ۲۱ تن دیگر زخمی شده اند. شورشیان خارجی و بخصوص شورشیان پاکستانی همراه با شورشیان طالبان علیه نیروهای امنیتی کشور در این ولایت می جنگند.”

آقای مرادی با اشاره به اینکه سردی هوا در این ولایت به مشکلات نیروهای امنیتی افزوده گفت که این نیروها اما به عملیات های خود ادامه می دهند.

وی افزود “همانطور که می دانید عملیات های زمینی و هوایی طی چند روز گذشته در جریان بوده است. امروز به اینجا آمدم تا این عملیات ها را از نزدیک نظارت کنم. متاسفانه، آب و هوا طی چند روز گذشته بد بوده و هنوز هم باران و برف در این ولایت می بارد. اما نیروهای امنیتی کشور به عملیات های خود ادامه می دهند.”

معاون ستاد ارتش کشور به تمامی مردم اطمینان داد که عملیات های نیروهای امنیتی کشور تا پاکسازی کامل شورشیان ادامه خواهد داشت.

در همین حال اما برخی اعضای شورای ولایتی بغلان باوجود اینکه سفر جنرال مراد علی مرادی را موثر می خوانند، عملیات های نیروهای امنیتی را کند عنوان می کنند.

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.