اقتصاد

شهرداری فیض آباد بدخشان منابع عایداتی خود را به داوطلبی سپرد

مسئولان محلی طالبان در ولایت بدخشان می گویند که این اداره برای نخستین بار بعد از ۸ سال چهار منبع عایداتی خود را به داوطلبی سپرده است.

این برنامه با اشتراک معاون والی طالبان و اعضای کمیته موظف آفر گشایی شامل اداره های امر به معروف و نهی از منکر، مستوفیت، مقام ولایت، شهرداری و متنفذین ولایت بدخشان برگزار شد.

مولوی نثاراحمد احمدی معاون والی طالبان برای ولایت بدخشان گفت که امارت اسلامی برای تامین عدالت سال های متمادی قربانی داده و این برنامه داوطلبی نیز برای تامین عدالت به طور شفاف برگزار شده است.

او همچنین در این برنامه از مردم بدخشان خواست تا در بخش تامین امنیت هر چه بهتر شهروندان این ولایت با نیروهای پولیس امارت اسلامی همکاری نمایند.

قاری محمد اصیل کاظمی شهردار بدخشان نیز در این مراسم گفت امارت اسلامی که در عرصه های مبارزات مسلحانه پیشقدم بوده، کوشش می کند که در بخش های اقتصادی و عدالت نیز در جهان پیشقدم باشد.

وی گفت به داوطلبی گذاشتن منابع عایداتی در گذشته وجود نداشته و این کار طالبان برای تامین عدالت و به گونه شفاف برگزار می شود.

شهردار بدخشان افزود: «اکثریت ملکیت های این ولایت در تصرف غاصبین زمین قرار دارد و تلاش می نماییم تا ملکیت های شهرداری را مطابق قانون از نزد غاصبین آزاد نموده و شهرداری که اکنون دچار چنین چالش است را نجات دهیم.»

در این برنامه، مندوی و بازار شهر کهنه فیض آباد مرکز ولایت بدخشان از طرف شهرداری این ولایت به داوطلبی سپرده شده بود که بیشتر از ۳۰ تن در این داوطلبی اشتراک نموده بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا