• انتشار: 5 جولای 2016
 • ساعت: 09:41
 • سرویس: اقتصاد
 • کدخبر: 10579
پرینت

شرکت الکوزی ۳۵۰ میلیون دالر در کشور سرمایه گذاری می کند

شرکت بین المللی “الکوزی گروپ” قرارداد تاسیس ۶ کارخانه به ارزش ۳۵۰ میلیون دالر با سران حکومت وحدت ملی در ارگ به امضا رساند.

براساس این قرارداد، ۱۴۴ جریب زمین میان نمایندگان اداره‌های مستقل اراضی، هوانوردی ملکی (مالک زمین) به عبدالرحمن الکوزی، رئیس شرکت الکوزی داده می شود.

بر اساس خبرنامه منتشر شده از سوی دفتر ریاست جمهوری؛ شرکت بین‌المللی الکوزی متعهد شده برای ایجاد کارخانه‌های انتشارات، تولید دستمال کاغذی، کارتن‌سازی و تولید مواد خوراکی ۳۵۰ میلیون دالر سرمایه گذاری کند.

به نقل از خبرنامه، وزیر مالیه در این نشست گفته است براساس برآوردهای فعلی انتظار می‌ورد این کارخانه‌ها برای حدود ۲ هزار نفر به صورت مستقیم و برای ۱۰ هزار نفر دیگر به صورت غیر مستقیم زمینه کار فراهم کند.

ریاست جمهوری در این خبرنامه چارچوب زمانی برای آغاز کار ساختن این کارخانه‌ها ارائه نکرده است.

وزیر مالیه افغانستان همچنین گفته است که این شرکت متعهد شده تا برای اداره هوانوردی افغانستان، اکادمی آموزشی را به ارزش ۵ میلیون دلار بسازد.

۳ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

 1. یلداش در تاریخ 9 آوریل 2017:

  سلام محترم بنده به وظیفه نیاز داره مدت ۲ سال مدیر امنیت در یکی از شرکت های شخصی بودم و همچنان مدت ۲ سال در بخش کنترول کمره های امنیتی تجربه کامل دارم …….نیاز به وظیفه دارم با احترام یلداش حبیبی

 2. یلداش در تاریخ 9 آوریل 2017:

  شماره تماس من ۰۷۷۳۰۴۹۴۹۷

 3. saeedullahsadat در تاریخ 25 فوریه 2019:

  Cv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.