• انتشار: 28 سپتامبر 2015
  • ساعت: 09:16
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 2979
پرینت

شاهین بر فراز آمو خود نمایی کرد!

در دومین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر افغانستان تیم شاهین آسمایی موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ تیم فوتبال موج های آمو را شکست دهد.

این بازی ساعت ۴ عصر دیروز (یکشنبه) در استدیوم فدراسیون فوتبال برگزار شد.

تیم شاهین در ابتدای بازی قوی ظاهر شد و سمیع الله محمدی توانست در دقیقه دوم نخستین گل بازی را بزند اما این گل باعث نشد که بازیکنان موج های آمو روحیه خود را از دست دهد. در دقیقه ۱۷ بازی یک پنالتی به سود تیم موج های آمو گرفته شد که کیانوش خاوری نتوانست توپ را به گل تبدیل کند.

سرانجام مسعود قاری‌زاده مهاجم آمو در دقایق پایانی نیمه اول توانست گول تساوی را به ثمر برساند و در نیمه نخست بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم بازی را باز هم تیم شاهین هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ سید محمد هاشمی گل دوم را به ثمر رساند و حشمت الله بارکزی در دقیقه ۶۷ این بازی برای سومین بار دروازه موج های آمو را باز کرد.

در سوی دیگر میدان در دقیقه ۷۶ قسمت احمدی گل دوم آمو را وارد دروازه شاهین کرد تا فاصله گل ها کمتر شود اما بر خلاف تلاش های تیم موج ها آمو این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ خاتمه یافت.

در پایان این بازی سید محمد هاشمی بازیکن موج های آمو به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

در بازی نخست نیمه نهایی میوند اتلان توانست با یک گول اسپین غر بازان را شکست دهد. قرار است بازی‌های برگشت این مرحله ۶ و ۷ میزان برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.