• انتشار: 11 آوریل 2018
  • ساعت: 16:59
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 27409
پرینت

شاهزاده سعودی بخاطر ساخت فیلم های پورن ۷۸ هزار یورو بدهکار است

یک شرکت فرانسوی تولید کننده فیلم های پورن با بیان اینکه آقای «سعودالفیصل» وزیر خارجه پیشین عربستان سعودی بخاطر درخواست ساخت فیلم های پورن به آن شرکت بدهکار است، از وی طرح شکایت کرده است.

دیلی میل در گزارشی نوشته، که این شرکت فرانسوی اعلام کرده آقای «سعودالفیصل» در زمان حیات خویش به این شرکت فرمایش ساخت فیلم های پورن با بازی معشوقه اش را در شهر پاریس داده بود، اما مبلغ آن که ۷۸ هزار یورو می باشد را هیچ گاه پرداخت نکرده است.

آقای سعودالفیصل در سال ۲۰۱۵ درگذشت. او از سال های ۱۹۷۵ الی ۲۰۱۵ به مدت سی سال وزیر خارجه عربستان سعودی بود.

شرکت فیلم سازی «آتیلا» اعلام کرده که بدلیل اینکه دفتر این شرکت از پاریس به شهر نانتر انتقال یافته، طرح شکایت آنها کمی به تعویق افتاد و هم اکنون بازمانده های آقای فیصل نیز از پرداخت بدهی او خودداری می کنند.

این شرکت علاوه کرده که آقای فیصل با ارسال سناریو و دستورالعمل از شرکت می خواست تا فیلم ها براساس فرمایشات او ساخته شوند. برخی از فیلم ها در آپارتمان لوکس این شاهزاده سعودی حوالی سرک «شانزلیزه» و بنای طاق پیروزی پاریس و تعدادی در اتاق های هوتل های مجلل ساخته شدند.

شرکت همچنین اضافه کرده که اگر بدهی شان پرداخت نگردد، ممکن است آنها برخی از این فیلم ها را در دادگاه به عنوان اسناد و مدارک ارائه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.