• انتشار: 26 نوامبر 2016
  • ساعت: 16:20
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 15654
پرینت

شاهزاده سعودی، پوتین را تهدید کرد/پول سعودی با سلاح یهودی، روسیه را تهدید کرد

یک شاهزاده میلیاردر سعودی تهدید کرد که اگر پوتین به میز مذاکره بازنگردد، حمله نظامی به روسیه را از طریق حمایت مالی اسراییل و کشورهای عربی برای این منظور بر عهده خواهد گرفت.

خبرگزاری روسی اسپوتنیک نوشته است که ولید بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی که با استقبال گسترده وزارت خارجه اسرائیل مواجه شده در دیدار با مسئولان این رژیم تفاهم نامه ای امضا کرده است. این سفر در ۱۵ اپریل سال جاری میلادی انجام شد.

شاهزاده میلیاردر سعودی تهدید کرده است که اگر ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه به میز مذاکره بازنگردد، حمله نظامی به روسیه را از طریق حمایت مالی اسراییل و کشورهای عربی برای این منظور بر عهده خواهد گرفت.

بن طلال در نواری ویدیویی که طی هفته گذشته منتشر شد، روسیه و ارتش سوریه را به ارتکاب فاجعه و کشتار در حق مردم به ویژه زنان و کودکان حلب متهم کرده است.

اسپوتنیک به نقل از روزنامه النشره نوشته، بن طلال از راهبرد عربی که اسراییل را دشمن نمی داند، استقبال کرده و خواستار همکاری اعراب با اسراییل برای مواجهه با “دیکتاتوری” روسیه شده است.

گفتنی است که “ولید بن طلال” شاهزاده مطرح سعودی از سوی عربستان مکلف به جهت دادن به سیاست های صهیونیست محور ریاض است.

وی اخیرا تلاش کرده بود تا فضای انتخابات امریکا را به ضرر ترامپ تغییر دهد ولی در نهایت به نمایندگی عربستان از ترامپ عذرخواهی کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.