• انتشار: 27 آگوست 2017
  • ساعت: 16:20
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 23832
پرینت

شانزده هزار خانواده در چهار ولسوالی ولایت هرات از انرژی برق مستفید خواهند شد

 شرکت برشنا، کار سه پروژه برق رسانی برای ولسوالی های چشت، پشتون زرغون، اوبه و کرخ را با شرکت های قرار داد کننده امضاء کرد.

این پروژه ها شامل ساخت چهار سب استیشن، دیزاین وتمدید لین ومونتاژ تجهیزات برقی در این ولسوالی ها می شود.

وحیدالله توحیدی، سخنگوی ریاست برشنا روز یکشنبه ۵ سنبله در یک نشست خبری کابل گفت: کار این سه پروژه در دو مرحله ۹ تا ۱۸ ماه تکمیل خواهد شد.

به گفته ی توحیدی هزینه مجموعی پروژه های برق رسانی در ولسوالی های چشت، پشتون زرغون، اوبه وکرخ، شانزده میلیون دالر است که از کمک های بلاعوض بانک جهانی، تمویل می شود.

سخنگوی ریاست برشنا افزود: با تکمیل این سه پروژه برق رسانی در چهار ولسوالی ولایت هرات، ده میگاوات برق تولید خواهد شد و۱۶ هزار خانواده از انرژی برق مستفید می شوند.

خلیل الله شهید زاده نماینده هرات در مجلس نمایندگان و توریالی طاهری، معاون شورای ولایتی هرات که در این نشست حضور داشتند، با استقبال از این پروژه ها اطمینان دادند که مردم هرات زمینه تطبیق این پروژه ها را فراهم می سازند ودر کل از تمام پروژه های انکشافی حکومت حمایت قاطع می نمایند.

آنان با سپاسگزاری از امضای سه پروژه برق رسانی در هرات تأکید کردند که محمد اشرف غنی رییس جمهوری در سفرهایش به هرات وعده برق رسانی به این ولسوالی ها را داده بود که اکنون جامه عمل می پوشید.

آنها افزودند که رهبری حکومت تعهدات شان را به ویژه در قبال مردم ولایت هرات، عملی نموده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.