• انتشار: 14 ژانویه 2018
  • ساعت: 17:58
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 25658
پرینت

سید حفیظ الله هاشمی به عنوان عضو کمبود کمیسیون مستقل انتخاباتی تعیین گردید

دفتر ریاست جمهوری اعلام کرده است که سید حفیظ الله هاشمی به عنوان عضو کمبود کمیسیون مستقل انتخاباتی پس از مصاحبه حضوری توسط مقامات عالی رتبه کشور انتخاب گردیده است.

دفتر ریاست جمهوری با نشر خبرنامه ای نوشته است که سید حفیظ الله هاشمی به عنوان عضو کمبود کمیسیون مستقل انتخاباتی که پیش تر از سوی کمیته گزینش معرفی گردیده بود، انتخاب شده است.

براساس خبرنامه ارگ، با حضور محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور با سه تن از کاندیدان برای احراز عضویت کمبود کمیسیون مستقل انتخابات که اخیرا از سوی کمیتۀ گزینش معرفی گردیده بودند، به طور جداگانه مصاحبه صورت گرفت.

این مصاحبه ها روز گذشته در ارگ برگزار گردید و در آن سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور، داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه، سید یوسف حلیم قاضی القضات و رئیس ستره محکمه و محمد فرید حمیدی لوی څارنوال کشور نیز حضور داشتند.

خبرنامه ارگ می افزاید که پس از بررسی اسناد سه تن واجدین شرایط هریک سید حفیظ الله هاشمی، اول‌ الرحمن رودوال و عبدالقادر ځاځی وطندوست که مناسب ترین و بالاترین معیارها را برای احراز این پست از سوی کمیتۀ گزینش بدست آورده بودند، سید حفیظ الله هاشمی بحیث عضو کمبود کمیسیون مستقل انتخابات تعیین گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.