• انتشار: 25 ژانویه 2016
  • ساعت: 12:29
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 6428
پرینت

سه انبار بزرگ سلاح تروریستان در لوگر کشف شد

اداره امنیت ملی کشور در جریان یک عملیات مشترک با ارتش و پولیس ملی موفق به کشف سه انبار و مخفیگاه گروه تروریستی داعش در ولایت لوگر شد.

اداره امنیت ملی کشور در خبرنامه ای که به رسانه ها ارسال کرد می نویسد که این سه انبار سلاح متعلق به ملا محمد علی یکی از فرماندهان سابق گروه طالبان که به تازگی به گروه تروریستی داعش پیوسته است می باشد.

امنیت ملی از این سه مخفیگاه، ۵ میل/قبضه کلاشینکوف، یک ضرب توپ ۸۲ ملی متری، یک میل بمب افکن، یک میل سلاح (M16) آمریکایی، ۱۸ فیرمرمی/کلاهک (RPG7)، ۲۲ فیر مرمی هاوان/خمپاره انداز، سه ماین دست ساز بشکه ایی، ۸ عدد سرگلوله هاوان، ۹ عدد بمب دستی، ۳ عدد دوربین شکاری، ۲ دستگاه مخابره/بی سیم دوربرد، ۴ دستگاه مخابره تاکی واکی، ۵۰۰۰ فیرمرمی دهشکه/مسلسل، ۳۰ عدد (RPG7)، یک دستگاه مخابره تکرارکننده، ، صدها گلوله سلاح های مختلف، ۱۰۷۰ کیلوگرم تریاک، دو دستگاه موتر/خودرو نوع کرولا و داتسون و مقدار زیادی اوراق تبلیغاتی و تجهیزات نظامی کشف و ضبط کردند.

همچنین در جریان این عملیات، مامورین اداره امنیت ملی کشور هفت تروریست را دستگیر و یک تن دیگر را به هلاکت رساندند.

اداره امنیت ملی در خبرنامه خود می افزاید این تروریستان قصد داشتند با استفاده از سلاح های متذکره حملات پی هم تروریستی را در چندین نقطه پر ازدحام ولایت لوگر راه اندازی کنند که خوشبختانه توسط این مامورین کشف و خنثی گردید.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.