• انتشار: 25 فوریه 2018
  • ساعت: 17:38
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 26722
پرینت

سنگ تهداب ساختمان ریاست قباله جات هرات گذاشته شد

وزارت شهرسازی و مسکن افغانستان می‌گوید که سید سعادت منصوری نادری وزیر این وزارت با شماری از نماینده‌گان مردم ولایت هرات، سنگ تهداب ساختمان ریاست قباله جات آن ولایت را گذشت.

سید سعادت منصور نادری، وزیر شهرسازی و مسکن در نشستی که به همین مناسبت در ولایت هرات برگزار شده بود، گفت که این پروژه یک پروژه ملی و برای ایجاد سهولت و شفافیت را در امور انساد داری در کشور است .

آقای نادری گفت که قرارست ساختمان ریاست قباله‌جات ولایت هرات در چهار طبقه از سوی تصدی بنایی این وزارت اعمار گردد که در آن تمام بخش‌های مربوط به آن در نظر گرفته شده‌است.

آقای نادری تاکید کرد که ساختمان جدید ریاست قباله‌جات ولایت هرات، باعث بوجودآمدن سهولت برای تمام مشترکین خواهد شد وافزود که وزارت شهرسازی تصمیم دارد که در سایر ولایت‌ها نیز ساختمان‌های جدید را ایجاد نماید.

از سوی هم، رییس ادارۀ مستقل اراضی افغانستان با قدردانی از فعالیت‌‌های دقیق و سریع وزارت شهرسازی گفت که تا کنون آنان با چالش‌های در نگه‌داری اسناد و زمین‌داری مواجه بوده‌اند.

او هم‌‍‌چنان افزود که تعمیر جدید ساختمان ریاست اسنادداری با امکانات کامل برای مشتریان، کارمندان و هم‌چنان جمع‌آوری انساد و طی مراحل قانونی اسناد، سبب می‌شود تا قباله‌جات در مدت کمتر از سه هفتۀ توزیع گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.