• انتشار: 15 آوریل 2021
  • ساعت: 14:25
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 56859
پرینت

سرپرست وزارت داخله دستور شلیک نیروهای پولیس به تروریستان را صادر کرد

آقای حیات در یک نوار تصویری می‌افزاید نیروهای پولیس باید از حملۀ تروریستان و افراد مسلح غیرمسوول بر شهروندان و نیروهای امنیتی کشور پیش‌گیری کنند. او بیان می‌دارد این نیروها باید پیش از حملۀ تروریستان و افراد مسلح غیرمسوول دست به کار شوند و بالای آنان شلیک کنند.

حیات‌الله حیات، سرپرست وزارت امور داخله به نیروهای پولیس ملی اجازه داده است بالای تروریستان و افرادی که بالای نیروهای امنیتی حمله می‌کنند، شلیک کنند.

وزارت امور داخله امروز (پنج‌شنبه، ۲۶ حمل) با نشر یک نوار تصویری از آقای حیات اعلام کرد او شب گذشته هنگام دیدار با نیروهای پولیس در دروازۀ ارغندی در غرب کابل این موضوع را مطرح کرده است.

آقای حیات در این نوار تصویری می‌افزاید نیروهای پولیس باید از حملۀ تروریستان و افراد مسلح غیرمسوول بر شهروندان و نیروهای امنیتی کشور پیش‌گیری کنند. او بیان می‌دارد این نیروها باید پیش از حملۀ تروریستان و افراد مسلح غیرمسوول دست به کار شوند و بالای آنان شلیک کنند.

این در حالی است که حمله‌های مسلحانه در برابر نیروهای پولیس و غیرنظامیان در حدود یک سال گذشته به شدت افزایش یافته است. سربازان پولیس از این پیش اجازه نداشتند در نبود دستور مستقیم پیش از تیراندازی دشمن بالای آنان شلیک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.