• انتشار: ۲۴ حمل ۱۴۰۰
  • ساعت: ۱۵:۴۹
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 56765
پرینت

سرمربی پیشین یونتوس: از شر رونالدو خلاص شوید

بماسیمیلیانو آلگری، سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس در تازه‌ترین اظهار ات خود، موضوع تندی علیه کریستیانو رونالدو گرفت.

سرمربی پیشین یوونتوس علیه فوق ستاره پرتگالی موضع تندی گرفت.

بماسیمیلیانو آلگری، سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس در تازه‌ترین اظهار ات خود، موضوع تندی علیه کریستیانو رونالدو گرفت.

این مربی سابق بانوی پیر تماس تلفنی با آنیلی، رئیس باشگاه تورینی برقرار کرد و نصیحتی جنجالی به این مسئول بیانکونری کرد. آلگری در این تماس تلفنی گفت:«از شر رونالدو خلاص شوید زیرا او جلوی پیشرفت کل تیم و باشگاه را می گیرد.»

رونالدو تا تابستان ۲۰۲۲ با یوونتوس قرارداد دارد اما شایعات زیادی در خصوص جدایی او از یووه در تابستان پیش رو مطرح می شود. باید دید ماسیمیلیانو الگری طی روزهای آینده چه واکنشی به این ادعای بزرگ و عجیب لا رپوبلیکا خواهد داشت.

یوونتوس پس از ۹ قهرمانی پیاپی در لیگ ایتالیا در آستانه از دست دادن قهرمانی است. آنها در حال حاضر ۶۲ امتیاز دارند و دوازده امتیاز تا اینتر صدرنشین فاصله دارند.

وق ستاره پرتگالی روزهای آرامی را در یوونتوس سپری نمی‌کند و دستمزد بالای این بازیکن باعث شده تا در صورت عدم گلزنی در یک بازی انتقادهای زیادی به او وارد شود. او در آخرین دیدار یوونتوس پیراهن خود را بر زمین کوبید تا نشان دهد فشارهای زیادی را تحمل می‌کند.

روز گذشته نیز نشریۀ ایتالیایی «گازتا» ادعا کرد که رونالدو احساس می‌کند یوونتوس در حد او نیست و حالا درخواست‌هایی برای تضمین موفقیت در فصل آینده از مدیران یووه داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.