• انتشار: 1 آوریل 2021
  • ساعت: 22:44
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 56086
پرینت

رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کابل آغاز شد

مراسم‌ افتتاحیه رقابت های لیگ‌برتر فوتبال بانوان کابل بعد از ظهر امروز پنجشنبه با حضور محمد یوسف کارگر رئیس فدراسیون فوتبال افغانستان، فضل محمد شهاب دبیرکل فدراسیون فوتبال و آرزو رحیمی مسئول کمیته بانوان فدراسیون فوتبال آغاز شد.

در این رقابت ها ۹ تیم استقلال، کابل کلپ، عدالت، آشیانه، شریفی سپورت، رویال کابل، ستاره های بنین، جوانان کابل، آینده سازان حضور دارند که به صورت لیگ‌ با هم مسابقه خواهند داد.

آرزو رحیمی مسئول کمیته بانوان فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه این رقابت ها گفت که برای نخستین بار به صورت معیاری و لیگ برگزار خواهد شد،گفت: فوتبال همان طور که در بخش مردان رو به معیاری شدن است، در بخش بانوان هم باید با تغییرات اساسی روبه رو شود.

وی تاکید کرد برای نخستین بار است که رقابت های فوتبال کابل به صورت لیگ‌ برگزار می شود و ما خوشحال هستیم که با استفاده از این فرصت، زمینه ساز‌ معیاری کردن فوتبال بانوان در سطح کابل هستیم.

وی افزود: قرار است لیگ های فوتبال بانوان در سطح ولایات هم برگزار گردد تا تیم های برتر بتوانند جواز حضور در رقابت های لیگ‌برتر بانوان را به دست بیاورند.

مسئول کمیته بانوان فدراسیون گفت: «ما امیدوار هستیم تا با معیاری شدن فوتبال بانوان بتوانیم زمینه ساز‌ حضور قهرمان این مسابقات در رقابت های آسیایی باشیم.در‌ نخستین دیدار رقابت های لیگ برتر بانوان کابل تیم های استقلال و کابل کلپ به مصاف هم رفته اند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.