• انتشار: 17 نوامبر 2020
  • ساعت: 14:32
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 50852
پرینت

راموس: برنامه ای برای خداحافظی از تیم ملی اسپانیا ندارم

سرجیو راموس کاپیتان تمی فوتبال رئال مادرید می گوید ذهن و بدن او هنوز آماده است و قصد ندارد از تیم ملی فوتبال اسپانیا خداحافظی کند.

کاپیتان اسپانیایی رئال مادرید می‌گوید با تلاش‌های بسیاری تا اینجا رسیده و برنامۀ برای بازنشستگی ندارد.

سرجیو راموس که در دیدار قبلی تیم ملی اسپانیا فرصت گلزنی از روی نقطۀ پنالتی را از دست داد، با انتقادهای بسیاری روبه‌رو شد.

کاپیتان لاروخا که پیش از بازی حساس امشب مقابل آلمان در حضور رسانه‌ها صحبت گفت قصد ندارد فوتبالش در تیم ملی را پایان دهد.

راموس در این باره افزود:«ساعت‌ها در خیابان‌های سویا دویدم تا به این جا برسم و پشت این دستاورد، تلاش، پشتکار و همت وجود داشته است. تا زمانی که حس خوبی داشته باشم، ادامه خواهم داد. فعلا ذهن و بدنم آماده است و به بازی های ملی ادامه می دهم. برنامه ای برای بازنشستگی ندارم.»

کاپیتان ۳۴ ساله تیم ملی اسپانیا در ادامه افزود:«عبور از اسطوره ای مثل بوفون در رکورد بازی های ملی باعث افتخار است. وقتی کارتان را شروع می کنید، فکر نمی کنید که چه اندازه می توانید پیش بروید. اگر یک پنالتی دیگر هم بدست می آمد آن را هم من می زدم. بدون شک. اگر ذهنیت من این نباشد دیگر خودم نیستم.»

راموس ۱۷۷ بار برای لاروخا به میدان رفت و با عبور از رکورد ۱۷۶ بازی جانلوییجی بوفون برای ایتالیا، به دارنده رکورد بیشترین تعداد بازی ملی قاره اروپا تبدیل شد. کاپیتان ۳۴ ساله تیم ملی اسپانیا فقط هفت بازی دیگر تا رکورد احمد حسن مصری و تبدیل شدن به رکورددار بیشترین تعداد بازی ملی تاریخ فاصله دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.