• انتشار: 28 سپتامبر 2020
  • ساعت: 17:03
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 49061
پرینت

رئیس ولسی جرگه از رتبه های اول تا سوم کانکور تقدیر نمود

میررحمان رحمانی رئیس ولسی جرگه با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی از رتبه های اول تا سوم کانکور سال جاری تقدیر به عمل آورد.

میررحمان رحمانی، رئیس مجلس نمایند‌گان کشور از اول نمره، دوم نمره و سوم نمره‌ی آزمون کانکورِ سال روان تقدیر کرد.

دفتر مطبوعات ولسی جرگه در خبرنامه‌ای اعلام کرد میررحمان رحمانی، رئیس مجلس نمایندگان کشور امروز (دوشنبه، ۷ میزان) در دفتر کارش از “شمسیه” اول‌ نمره‌ عمومی کانکور، “نعمت‌الله” دوم نمره و “محمد مجتبی” سوم نمره‌ی این آزمون ستایش و قدردانی کرد.

در خبرنامه همچنان آمده است در این دیدار، علاوه بر قدردانی از کارکرد‌های آموزشی این سه ممتاز به آنان از آدرس ریاست ولسی جرگه ستایش‌نامه و از طرف بنیاد رحمانی تحایف نقدی اهدا گردید.

در امتحانات کانکور سال جاری، شمسیه با نمرۀ ۳۵۳٫۱۸۵ اول نمرۀ کانکور ۱۳۹۹ از کابل، نعمت‌الله با نمرۀ ۳۵۳٫۱۳۳، دوم نمره از کابل؛ محمدمجتبی با نمرۀ ۳۵۰٫۰۶۱، سوم نمره از کابل؛ توریالی با نمرۀ ۳۴۹٫۸۶۷، چهارم نمره از بدخشان؛ احمدفواد با نمرۀ ۳۴۹٫۷۳۵؛ پنجم نمره از ولایت کابل؛ زین‌العابدین با نمرۀ ۳۴۸٫۵۷۱؛ ششم نمره از ولایت غور؛ احمدوثیق با نمره ۳۴۸٫۳۳۶؛ هفتم نمره از ولایت کابل؛ نصیحه با نمره ۳۴۸٫۳۰۱؛ هشتم نمره از ولایت کابل؛ وثیق با نمره ۳۴۸٫۲۰۴؛ نهم نمره از ولایت غور و فضل‌احمد با ۳۴۷ از ولایت هرات به ترتیب اول تا دهمین رتبه کانکور سال ۱۳۹۹ را کسب کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.