• انتشار: 20 فوریه 2017
  • ساعت: 15:31
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 19025
پرینت

رئیس ستاد ارتش و معین ارشد امنیتی برای بررسی وضعیت امنیتی به شرق کشور رفتند

جنرال قدم شاه شهیم، رئیس ستاد ارتش و عبدالرحمان رحمان، معین ارشد امنیتی وزارت داخله به منظور بررسی وضعیت امنیتی زون شرق کشور به ننگرهار سفر کردند.

اعلامیه ای که وزارت دفاع بدین منظور منتشر کرده، گفته است که این دو مقام ارشد امنیتی به خطوط مقدم جبهه در ولسوالی ده بالا ولایت ننگرهار رفتند و از منطقه های نبرد را دیدن کردند.

به نقل از اعلامیه، ستر جنرال ارکان حرب قدم شاه شهیم لوی درستیز/ رئیس ستاد ارتش، ستر پاسوال عبدالرحمن رحمان معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله و اجمل عبید عابدی معاون ستراتیژی ریاست عمومی امنیت ملی در سفر دو روزه شان به ولایت ننگرهار به ولسوالی ده بالا رفته از قهرمانان میدان محاربه دیدار و از انها سپاس گزاری کرد.

سربازان برید ملان و افسران نیروی امنیتی و دفاعی اطمینان دادند که دشمن توانائی خود را ازدست داده و نیروی امنیتی در حال پیروزی وتعقیب انها قرار دارند.

برید جنرال محمد نسیم قوماندان لوای چهارم قول اردوی سیلاب گفت که منسوبین نیروی امنیتی عملیات وسیع را جهت گسترش ساحات امنیتی و نابودی دشمنان از چندین استقامت راه اندازی کرده و به شدت در حال پیشروی هستند.

رئیس ستاد ارتش از همه قوت های شامل عملیات قدردانی کرد و گفت که شما افتخار مردم افغانستان هستید زیرنبرد برحق تان برضد تروریستان و دهشت افگنان بخاطرآرامی وآبادی افغانستان است.

آقای شهیم افزود، تا باشد مردم این سرزمین باعزت کاروان ترقی را تا قله های بلند پیروزی بپیمایند.

همچنان لوی درستیز ومعین ارشد امنیتی با والی و مسوولین ملکی و نظامی ولایت ننگرهار نیز ملاقات نموده روی مسایل امنیتی دفاع از سرحدات بحث و تصامیم لازم را اتخاذ کردند.

درجریان این سفر لوی درستیز از لوای سوم قول اردوی ۲۰۱ سیلاب نیز باز دید نموده احضارات ونتایج عملیاتی جاری انها را که توسط قوماندان لوای گزارش ارایه میگردید استماع نمود.

هئیت از دستآوردها و قهرمانی های این لوا قدردانی کرده و جهت بهبود هر چه بیشتر وظایف هدایات لازم دادند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.